Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, ja tak nad ranem zasypiam też tak na około 3-4h. Może to i dobrze, bo łatwiej mi będzie podjąć ewentualną pracę w godzinach nocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, u mnie jest w domu wifi, tylko ojciec twierdzi że nie pamięta jakie jest hasło, co nie przeszkadza mu w korzystaniu z wifi przy pomocy laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, skoro nie zaśniesz, to nie kładź się, tylko popisz jeszcze ze mną. To mówisz że Cię druga połówka wyrwała z domu rodzinnego? Ja jestem zbyt niedojrzały żeby mieć dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, zawsze kładę się około 4:00 i później przewracam się przez 2 godziny w łóżku...

Tak się złożyło, że zamieszkałam z chłopakiem już w wieku 17 lat i udało mi się uniknąć całej tej ''rodzinnej'' atmosfery. Ile masz w ogóle lat? jeśli mogę zapytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, mam 19 lat, ale emocjonalnie i intelektualnie (według opinii lekarza) mam około 12 lat, więc jestem dojrzały tylko fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, miło że tak uważasz. Trochę jest czasami problem, bo umysł dziecka, a wymagania jak dla dorosłego, ale cóż, trzeba sobie jakoś radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, regresja? Pierwszy raz słyszę takie słowo, ale poczytam sobie o tym. Do zobaczenia.

 

-- 17 maja 2013, 04:56 --

 

Jeszcze godzinkę i trzeba się będzie przenieść do tematu "dzienne wrony".

 

-- 17 maja 2013, 23:40 --

 

Już po 23:00, co tu tak pusto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×