Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

inbvo, nie moje muzyczne klimaty. I czemu ten człowiek na filmiku pokazuje środkowy palec? Nie szanuje widzów?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać on tworzy muzykę dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne o autoagresji pośredniej, czyli:

 

Autoagresja pośrednia - gdy jednostka prowokuje i poddaje się agresji innych
;) ;) xD

 

Fajnie że się tego podjął, nie jest to zbyt popularny temat w sztuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mozna tak paluszek wogóle wystawić jescze ktos umrze od tego przekleństwa

Tu nie chodzi o to że ktoś umrze, ale ja naprawdę nie rozumiem tej mody na pokazywanie wulgarnych gestów na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, sarkazm i ironia - dwie rzeczy obce osobie z zespołem Aspergera.. Saraid, czekałem tylko i wyłącznie na Ciebie, żebyś znowu mnie nie oskarżała że olałem sprawę. Pisałem czemu mnie wczoraj nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja wiem o co Ci chodzi. Napisałaś że nie można brać Twojej wypowiedzi na poważnie, bo to sarkazm i ironia, a ja napisałem że jako osoba z zespołem Aspergera nie potrafię wyczuć w wypowiedzi sarkazmu i ironii. Saraid, mimo wszystko zabolało mnie oskarżenie że mógłbym tak po prostu olać sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kurna o vcvo chodzi, wyjasnienie to wyjasnienie spoko maroko,

pilnujcie dobrze foruma bo krasnoludki czasem posty kradna albo wątki :)

ja lece spac bo głowa mnie boli bardzo, nie wiem czemu, migrenowo wręcz :evil: , i jestem zmeczona po podrózy pociagiem i ciagle mysląca o kims,

trzymajcie sie kochani dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ale w temacie dzienne wrony napisałaś dzisiaj to samo, ale bezpośrednio do mnie. Wiem że przesadzam, ale nie potrafię tego nie brać do siebie. Nie jestem na Ciebie zły, ale ja jestem strasznie przewrażliwiony w takich sprawach. Miałem dzisiaj powód do zamartwiania się na cały dzień, przez taką pierdołe.

 

-- 17 maja 2013, 02:29 --

 

tahela, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc tahela :)

Marcin ale to bylo z przymruzeniem oka nie zauwazyles?nie z wyrzutem? Jakos sam w tym nie byles wiesz nie mam czasu czekac w dzien i pisac do kazdego bo pracuje zobaczylam Ciebie i napisalam inni tez czytali ismiali sie takze juz zakonczmy ten temat ok?szkoda nocy na spinke ;) spales cos w dzien?czy nadal bezsenne dni i noce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ale ja wcale się nie spinam, pisałem już że nie jestem na Ciebie zły z tego powodu. Wałkuję ten temat tylko dlatego że mam żal do samego siebie, że wszystko biorę tak dosłownie. Wczoraj nad ranem zasnąłem. A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×