Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś leczył uzależnienie od sexu, prostytutek i masturba


gdzie ja jetsem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam duży problem, o którym jeszcze chyba mocno się wstydzę tego co robię nawet tutaj pisać (chociaż sam temat posty sporo zdradza). Jestem chyba uzależniony od tych rzeczy co wymieniłem w temacie postu. Zdecydowałem się pójść na terapie - psychoterapię. Aktualnie szukam dobrego specjalisty w Warszawie (sugestie mile widziane).

 

Mój problem polega na tym, że uzależniłem się od takiego a nie innego sposobu na rozładowanie napięcia i stresu (zawodowego głownie). Przez to uzależnienie zaniedbałem a nawet zniszczyłem pewno dobre sfery mojego życia takie jak : związek z partnerką i ukochana pasja. Moje uzależnienie wpędziło mnie w niezłe tarapaty, długi i ogólnie same problemy.

Najgorsze jest to że np. teraz od 2 tygodni nie jestem w stanie nic zrobić, jako że pracuje na własny rachunek to ile zarobie zależy ode mnie. Np. teraz wykonałem jedno zlecenie w którym muszę nanieść malutkie poprawki, normalnie zajęłoby mi to 3-4 godziny i po sprawie dostane pieniądze. A ja nie mogę nic zrobić od ponad 10 dni i uciekam w świat erotyki... .

O mnie: patrząc z boku można pomyśleć, że fajny gościu niby radzi sobie w życiu dość ciekawy itd. , na pierwszy rzut oka wszystko ok człowiek z pasja i chyb dość ciekawy, ale nikt nie we o mojej drugiej stronie tej czarnej, której okropnie się wstydzę, której nienawidzę .

 

Chodziłem już do terapeuty przez nie cały rok, ale marne efekty i sam zrezygnowałem. Z czasem stwierdzam, że - na pewno mu nie ufałem, nie czułem w nim żadnego autorytetu chyba ze względu na wiek że była to za młoda osoba.

 

PROSZĘ O RADE NAJLEPIEJ WSKAZANIE DOBREGO PSYCHOTERAPETUY Z WARSZAWY, najlepiej jakby był to mężczyzna nie młody ja mam 20 lat więc niech najlepiej będzie starszy i doświadczony życiowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ,że w Twoim przypadku Psychoterapia pomoże Ci niewiele( aczkolwiek pewnie ukierunkuje). Tu potrzeba wjechać z konkretnym leczeniem psychofarmakologicznym. Są lekarstwa , które stłumią Twój nadmierny popęd . Nie wierzę ,że może pomóc Ci lub wyleczyć psychoterapia.Druga sprawa , to weż znajdż dobrego" Frouda" w temacie uzależnienie od seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ,że w Twoim przypadku Psychoterapia pomoże Ci niewiele( aczkolwiek pewnie ukierunkuje). Tu potrzeba wjechać z konkretnym leczeniem psychofarmakologicznym. 

 

Nie wiem czy jest tutaj potrzebna farmakologia, bo działa to w ten sposób, że nawet jak nie mam tzw. popędu to chodzę tam, nie jest to taki problem że mam taki popęd że nie mogę go powstrzymać, bardziej jest to ucieczka przed stresem i rozładowanie go oraz myślę, że w pewnym sensie ucieczka od rzeczywistości.

 

to weż znajdż dobrego" Frouda" w temacie uzależnienie od seksu.

Kto to jest "Froud" ?

 

Generalnie w moje głowie próba wyjścia z tego powinna wyglądać tak: znaleźć dobrego psychoterapeutę, któremu zaufam, zaufać mu i zdać się na niego a ja z siebie dam tyle ile tylko będę mógł żeby z tym walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×