Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

staram się olewac moje bole wszelakie, ale jak przychodzi wieczor i wiem, ze fajnie by było jakbym odpuscila wyluzowała i może z mezem pobaraszkowala, odzywa się zmora i bole w klatce się nasilają, zaczynam sztywniec i nici z przytulanek :(

 

dzisiejszy dzień spedzilam na walce z nerwica i lękami pod zaslona dobrego humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałam wziąć ze sobą CV. Pytali się o wykształcenie, co chcę robić itd. cos tam sobie zanotowali i mam czekać do końca tego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. Myślę, że mam szansę.

chciałabym a aby to była konkretna osoba, które nie będzie mówiła tylko to czego ja nauczyła. Niektóre działania w kierunku szukania pracy są bezsensowne. Można pisać setki CV i składać je wszędzie i tylko się człowiek pocieszy że cos zrobił. Zrobi sobie troche nadzieji na lepsze jutro a i tak z tego nic nie wychodzi . Co mi z tego, że przydzielą mi jakieś doradcę która dostanie oferty i będzie się cieszyła że cos robi. Dostanie pewnie za ''moją skórę'' bo będzie miała zajęcie a ja nic na tym nie skorzystam. Oby to była jakaś skuteczna osoba której zależy naprawdę na pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suczka od sąsiadów ma cieczkę.Mój pies tam ciągle przesiadywał.Sąsiad zrobił awanturę.Straszył że zabije i policją.Ja spałam.Mama się nasłuchała.Teraz mam psiaka zamkniętego i piszczy niemiłosiernie.Szkoda,że wydałam wszystkie pieniądze bo bym go szybko wykastrowała.Zawsze mam z tymi psiakami problem kontra sąsiedzi by inaczej traktuję psy niż u mnie na wsi.Wojna od 30 lat.O każdego psiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im to szkoda każdej złotówki wydać na psa choć są znacznie bogatsi od nas.Dla mnie wydać 150 zł na kastrację i nająć samochód za 30 zł to znaczny wydatek,a oni mają swój samochód i pieniądze a i tak im szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×