Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

znudzona-ona, chudnięcie to jest szalenie prosta sprawa, wystarczy mniej jeść. a jak dorzucisz ćwiczenia to już w ogóle. tu nie ma przypadku, żadnego może się uda może nie, bo jeśli zrobisz co trzeba to musisz schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, myślę, że wiesz, ale nie wierzysz, że się uda.

a co tu jest trudnego? jedynie oparcie się pokusie wcinania może być trudne jeśli ktoś lubi, ale jak zrobi co trzeba to schudnie jak nic. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał jakieś ćwiczenia dobre, lub nawet dietę to walcie na priv, może jak będę miał czas coś doradzę.

 

świetnie, że dla ciebie to łatwe, gratuluję.

 

dzięki, no ja mam nadwagę sporą, ale to dlatego, że nie chcę chudnąć, gdy zechcę to mogę chudnąć 3 kg na tydzień bez problemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, ale to tylko do pewnego stopnia, a jak dorzucisz ćwiczenia i ten organizm rozhuśtasz to przy dobrej diecie efekty są z tygodnia na tydzień. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej można schudnąć np pojechac na zbiory owoców( ja w miesiąc 8 kg schudłem kiedyś), czy ogólnie do pracy za granicę ale tylko na parę miesięcy bo jak człowiek sie przyzwyczai to znowu zaczyna tyć.

Ja po dwóch miesiącach pracy za granicą ważyłam dwa kilo więcej niż przed, ale ciuchy na mnie wisiały. Nie wiem jak to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, bo wyrobiłaś mięśnie, które więcej ważą, a tłuszcz który jest duży objętościowo został spalony. ;)

 

no Ty chyba od samego motoru masz muskuły wyrobione nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej można schudnąć np pojechac na zbiory owoców( ja w miesiąc 8 kg schudłem kiedyś), czy ogólnie do pracy za granicę ale tylko na parę miesięcy bo jak człowiek sie przyzwyczai to znowu zaczyna tyć.

Ja po dwóch miesiącach pracy za granicą ważyłam dwa kilo więcej niż przed, ale ciuchy na mnie wisiały. Nie wiem jak to możliwe.

ja przez pierwsze 2 tygodnie pobytów zagranicznych zmuszałem się do jedzenia, żeby nie zemdleć bo miałem jadłowstręt choć normalnie to jestem straszliwym żarłokiem, zwłaszcza w domu dużo jem bo najmniej się w nim stresuje. No ale po prawie 3 miesiącach pobytu w Polsce nie odrobiłem wagowo jescze 2 mies. pobytu za granicą, ale sporo się zbliżyłem do wagi wyjściowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×