Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Marcinku... Tablica interaktywna to urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca (technologia optyczna, pozycjonowania w podczerwieni, pojemnościowa) lub specjalnego pisaka (technologia elektromagnetyczna). Tablice interaktywne umożliwiają wyświetlanie dowolnej zawartości komputera, np. pliki Microsoft Office, strony WWW, zdjęcia, filmy w dużym formacie. Jednak najważniejszą jej cechą jest pełna interakcja z użytkownikiem. Prowadzący/uczestnik prezentacji, stojąc przy tablicy może obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze. Na każdym wyświetlonym na tablicy obrazie/zdjęciu/tekście może pisać, notować, zaznaczać, podkreślać. Wszystkie, naniesione na tablicę notatki można zapisać rozesłać pocztą e-mail/umieścić na serwerze szkolnym lub wydrukować.

 

Nowością na rynku są tablice interktywne LCD, które pozwalają korzystać z interaktywnych funkcji oraz standardowego wyświetlacza LCD. W przypadku tego rozwiązania nie jest wymagane posiadanie projektora. Tablica LCD może w każdej chwili posłużyć jako zwykły monitor do odtwarzania filmów czy prezentacji.

 

Ja kupiłam taką, obsługiwaną za pomocą palca, do pracy rzecz jasna :D

 

Tak mniej więcej wygląda : [videoyoutube=gn3ttJit4Vk][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj radość sprawia, że potrafię się już względnie swobodnie wykąpać, ręce umyć, czy związać włosy...

O! I jeszcze oglądanie komedii romantycznej z Jennifer Aniston sprawiło mi radość! :)

Zresztą nie wiem nawet czy to była komedia romantyczna...

 

Zakupy przez enternet. W tym zakup azjatyckiego kremu bb :yeah::yeah:

slow motion, uważaj, bo jak ja sobie ściągałem przez neta jakieś azjatyckie specyfiki, to dwukrotnie mi stówę samej prowizji bank naliczył ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×