Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, to może u Was na bulwarach u mnie na skrzyżowaniach podbiegają studentki i studenty. :P

 

A Tobie jak dzien minal?
a no dobrze, byłem na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej, trening, komputer, zjdałem dużo spaghetti. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to jaka piosenke teraz? :P

pewno , że zawaliłem skoro siostra woli na juwenalia chodzić zamiast brata przygotować do matury

dzień przed maturą juz mu nie pomogę, jak się nie uczył osioł cały rok to coż ja poradzę, cudotwórca nie jestem i na żadnych juwenaliach nie byłam! niestety :-|

zmienny, i jak ta rozmowa? spagetti mniam, ja dzis dopiero pierwszy posiłek zjadłam, hurrrra zdrowy tryb życia :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, i jak ta rozmowa? spagetti mniam, ja dzis dopiero pierwszy posiłek zjadłam, hurrrra zdrowy tryb życia

 

a tak jak zawsze, oddzwonią, ;D nie wiem no może oddzwonią ale szukam i pukam dalej do różnych drzwi. :D

 

no ja dzisiaj zjadłem 5 posiłków i wszystko byłoby cacy gdyby nie czipsy. :/

 

 

nie byłaś na juwenaliach czyli na koncercie zwyklym? ja nie wiem co to bulwary wybacz. :P

 

Calineczka1990, dobry wieczór, a gdzie byłaś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, a to dzień treściwy :P

 

Snejana, ok sprawdziłem w google, no wygląda na to, że to takie chodniki nad wodą gdzie ludzie chadzają, a studenty siedzą na trawie obok chodników na kocykach i robią sobie piknik i popijawkę. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, jak samopoczucie dzis?zajmij się czymś co lubisz robić,koniecznie jeśli masz mozliwość skorzystaj ze słonecznego dnia chociaż na chwilę.

Kestrel, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, wszystko potrzebuje czasu ważne,że już po i będzie tylko lepiej.

Dziś leże plackiem ,ostatnio miałam wirus żołądkowo-jelitowy tydz,temu nie wiem ale cała noc było to samo powtórka?znowu :bezradny: czuje się wypluta ,żyć mi się nie chce lęki mnie męczą .Weekend nadchodzi to ja musze być chora już majowy przechorowałam. :bezradny: coż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×