Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT w Stegnie 31.05-2.06


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Zasada jest prosta.

Jeśli za każdym razem zloty są na północy bo tak wygodniej i najwiecej osób z Trójmiasta jest, to organizujcie je sobie poprzez PW prywatnie i między sobą, a nie narzekajcie. Kogo stać żeby przez całą Polske jechać na 2 dni... Dłużej by ta podróż zajęła niż spotkanie z Wami. Dziękuję, tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty były w Zawadach (k. Częstochowy), w Sulejowie koło Piotrkowa Trybunalskiego, w Tomaszowie Mazowieckim, w Poznaniu, w Sitnicy 100km od Torunia, w Trójmieście i w Starych Jabłonkach na warmii/mazurach. Wychodzi, ze na pomorzu były 1-2 zloty ogólnopolskie. Więc niedoinformowanych malkontentów proszę, żeby nie wypuszczali na łamach forum nieprzemyślanych wymiotów werbalnych, a nieuków, zeby się douczyli z geografii Polski.

 

-- 08 maja 2013, 18:05 --

 

virgo21,

dokładnie

 

Skąd te pretensje zważywszy, że doskonale wiadomo było GDZIE jest zlot, że jest w Starych Jabłonkach, zadeklarowałaś się na liście, że pojedziesz na 100%, a potem zrobiłaś w konia Martę i bez słowa wytłumaczenia zabalowałaś z Monią i Endrju wiedząc, że jest wpłacona zaliczka i wlasciciel nie zwraca kaucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger,

za pokój zapłaciłam Marcie , wiec sie bujaj za pszeniem nie wiem gdzie ty mnie widziałes na liscie do starych jabłonek, wątpie :pirate: , z Marta pisałam na pw i prosiłam o zamówienie ja jedną noc ,

na Dolnym Ślasku nie było rzadnego zlotu więc sam sie bujaj na wagon za pszeniem a jak nie wiesz czy zapłaciłam czy nie to nie roznoś plot niepotrzebych jeszcze publicznie,

 

a z kim baluje prywatnie a nie na publicznych zlotach forumowych to tobie nic do tego z całym szacunkiem dla twej skromnej osoby

 

-- 08 maja 2013, 22:17 --

 

slow motion,

a ty jako dziewczyna owego sobnika zawsze bedziesz po jego stronie wiec zamilcz, bo jesteś stronnicza i brak ci obiektywizmu i pozwól ,ze sama bede decydowac w jakim temacie mam prawo sie wypowiadać, nic akurat tobie do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, ze nie było zlotu w dolnośląskim, co to ma do rzeczy? Były zloty w wielkopolskim, które graniczy z dolnośląskim i łódzkim i śląskim- do których się nie jedzie "pół Polski". Przypierdzielacie się, że wszystkie zloty sa na pomorzu, a jak na razie to byl tam jeden zlot, na polnocy -warmia i mazury dwa, w lódzkim trzy, na południu jeden.

 

Najlepiej zrobic zlot w geograficznym srodku Polski w Piątku, ale to wtedy zapewne bedziecie narzekac, ze to nie fair, bo Ci z łódzkiego mają za blisko. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, była za mną w stałym kontakcie. Wiedziałam, ze kiepsko się czuje i istnieje ryzyko, że nie dojedzie. Poza tym Aśka miała długą trasę do przebycia z Wałbrzycha do naszych fantastycznych "Skowronków". :pirate: Asia zapłaciła za noc, która była dla nie zamówiona, więc zakończmy ten temat.

 

Ja po prostu mam wielką ochotę jechać nad morze, ale moje zdanie póki co słabo się liczyć, gdyż muszę ogarnąć sprawy zdrowotne. Nie oznacza to jednak, że rezygnuję definitywnie. Wszystko się może zdarzyć. ;)

 

-- 14 maja 2013, 12:03 --

 

Spróbujmy złożyć listę na zlot do Stegny (ja potem mogę nie mieć okazji):

1. halenore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×