Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dużo rzeczy się działo :

- pokazałem rodzicom pierścionek zaręczynowy :) bardzo się spodobał chociaż ojciec miał to w sumie w dupie

- koleś chciał mnie zabić na trasie :/ (kierowców jego pokroju powinno sie utylizować bez mrugnięcia okiem)

- spędzony bardzo miły wieczór z Lubą po tygodniowej rozłące

- dzisiaj dzwoniłem do swojego kardiologa i kazał mi odstawić leki i obserwować co się będzie działo :) Oby to był koniec brania lekarstw 3mać kciuki!! (zadzwoniłem koszt około 1-2 zł , a wizyta 120 więc się udało ) 8):mrgreen:

 

Idę coś wszamać. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się 1,5 h do pracy a mam wrażenie że mogłem w ogóle się nie pojawić, zero zleceń od rana, od kilku godzin symuluję pracę żeby się nikt do mnie nie przyczepił. To bardziej męczące niż samo pracowanie :D Chyba nie przesiedzę całych 8 godzin, wyjdę o 16 bo nic tu dziś po mnie jak na razie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle jaki ten dzień. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie drinka. Jeszcze walczę chociaż powoli ulegam pokusie. Przez kilka lat unikałem picia w środku dnia, ale ostatnio zaczyna to być normą... Idę na spacer. Może przejdzie mi ochota :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze was o pomoc otóż mam od kilku dobrych lat mała arytmie serca(nie zdiagnozował jej na razie żaden lekarz więc tylko podejrzewam),tak jakby serce na ułamek sekundy przestało pracować i nagle bach i znowu normalnie idzie,zdarzało mi sie to sporadycznie tzn.raz na dwa, trzy miesiące ale odkąd dopadła mnie nerwica to jak sie zdenerwuje to sa moze nie takie skoki jak wyżej opisałem ale ściska w klacie i takie lekkie skoki serca jakby mnie rwało i to jest dosyć częste powiedzmy co kilka dni albo codziennie po razie,co to moze być czy to sie pod wpływem nerwów bardziej rozlegulowało czy jak,jutro ide do rodzinnego po skierowanie do kardiologa chce zrobić zestaw badań ekg,echo,usg,holter,jeden kardiolog na pogotowiu mnie badał zrobił ekg,i nic już sam nie wiem co jest prosze o pomoc moze ktos z was tak ma albo miał.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×