Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wiele zależy od samego człowieka, ale nie wszystko.

I tutaj, raczej jest tak, że losowe sytuację są często i nie na każdy los mamy wpływ. Nikt nie wie, co nas czeka jutro, a to, czego oczekiwaliśmy, zaskakuje nas. Nawet jeżeli coś chcemy dobrze zrobić i tak robimy, to los, czasem daje nam inną drogę, której się nie spodziewaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność jest jak życie, zabija nas powoli każdego dnia. Lecz czym żeż ona jest?, to trzecia opcja dla ludzi którzy boją się żyć i boją się umrzeć ?

To po prostu manifestacji naszej świadomości, na ten ''zgniły'' świat, bo niemożnością jest znalezienie naszego jestestwa, omegi naszej alfy.

Takie moje wczorajsze przemyślenia, cały dzień rozmyślań na wiele sposobów i opcji po tej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, jeśli ktoś jest ze swoimi problemami sam, nie ma tego wsparcia, zrozumienia i możliwości, aby było inaczej.

 

 

A ja w pewnym sensie mam możliwość, ale ze względu na inne moje problemy, z którymi raczej jestem sama :/ Boję się tą możliwośc wykorzystać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja w pewnym sensie mam możliwość, ale ze względu na inne moje problemy, z którymi raczej jestem sama :/ Boję się tą możliwośc wykorzystać...

 

 

Jeżeli łatwiej będzie Ci przez internet to możesz pisać do mnie na priva:)

 

-- 05 maja 2013, 21:55 --

 

Ja nie potrafiłbym olać problemy, jakie mnie dotykają i dla mnie jest to istotne. Może, czasami jest to źle dla mnie, bo mnie to męczy, ale co mogę zrobić? Staram się nie przejmować, ale to trudna sprawa.

 

Mi się wydaje, że to nie chodzi o to, żeby się nie przejmować, tylko o to, żeby to przejmowanie się motywowało do działania (i wtedy to jest tak na prawdę coś dobrego!). Kwestia zmiany sposobu myślenia, a nie nieprzejmowania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną i tak nikt nie wytrzyma,więc do samotności pozostaje przywyknąć,na szczęście to jeden z mniejszych problemów.

Zaś co do samotności jestem zdania że jak ktoś z tym walczy to wreszcie znajdzie towarzystwo

:evil: skąd to wiesz?jasnowidz jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną i tak nikt nie wytrzyma,więc do samotności pozostaje przywyknąć,na szczęście to jeden z mniejszych problemów.

Zaś co do samotności jestem zdania że jak ktoś z tym walczy to wreszcie znajdzie towarzystwo

:evil: skąd to wiesz?jasnowidz jesteś?

Tak .

Przepowiedział mi to mój kangurek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ważne jest to, aby osiągnąć szczęście. A jeśli już ono się trafi, to o szczęście trzeba się starać, każdego dnia, docenić je, dbać o nie.

Bo utracić szczęście, jest łatwo, tylko już można go nigdy nie odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×