Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Toruń]


Torunianka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo żałuję, ale nie mogę być. Siła wyższa. Nie mam połączenia.

Za to dziś spotkałam się z harrym i bardzo miło spędziłam popołudnie.

 

Miło mi i cieszę się...

 

A ja za to spotkałem się dziś z kasiątkiem i jej miłe popołudnie to nic, przy moim miłym spędzeniu popołudnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też w miare sie dostosuje może gdzieś na starówce albo na rapaka i jeszcze jakoś sie musimy poznać żeby nie było jakiś głupiego szukania sie i pytania kto jest kto

 

Żebym Ci się zaraz nie dostosował... :o Spoza Torunia jesteś, wal konkretnie jakie godziny ci pasują. Pewnie, że najlepiej w obrębie Starówki. Może koło kuli w parku na Rapaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym dostosowaniem to spoko jakoś sobie poradze heh ale tak konkretnie to może na 14 tam w tym parku na Rapaka tylko pisze poważnie ja chce sie spotkać więc dziewczyny i chłopaki spinamy się na 4 maja i żeby doszedł do skutku ten nasz zjazd będziemy w kontakcie ja lece zaraz mecz REAL - BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym dostosowaniem to spoko jakoś sobie poradze heh ale tak konkretnie to może na 14 tam w tym parku na Rapaka tylko pisze poważnie ja chce sie spotkać więc dziewczyny i chłopaki spinamy się na 4 maja i żeby doszedł do skutku ten nasz zjazd będziemy w kontakcie ja lece zaraz mecz REAL - BVB

 

Ok. Mi pasuje. Zobaczymy jak reszcie.

 

-- 30 kwi 2013, 20:48 --

 

koło kuli w parku na Rapaka

jakiej kuli?;/

Może być Rapaka. Może być 14sta. Po czym się poznamy?

 

W parku, za punktem sprzedaży biletów mzk i zaraz za "dolinka miłości", stoi sobie taka duuża kulka.

 

Po czym się poznamy? Hmmm... Swój swojego zawsze pozna... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Monią (Sad_Bumblebee) już się znamy, więc jeśli ja będę mogła 4 się spotkać z Wami (mam taką nadzieję), to będziemy we dwie sobie czekać na Panów. 8)

 

Nie wypada aby Panie na Panów czekały. Będę punktualnie 8)

 

To czas i miejsce ustalone. Może ktoś jeszcze dołączy. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to zależy od samopoczucia, jeśli mam być szczera, czy będę.

więc dam znać jutro.

 

-- 02 maja 2013, 20:24 --

 

poza tym będę najmłodsza i trochę się cykam i mam dużo kompleksów :P

 

Pocieszę cię. Zdaje się, że ja dla odmiany będę najstarszy :( I też mam wiele kompleksów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to robi różnicę kto najstarszy kto najmłodszy.Jak byłam na zlocie w Zawadach to jakoś nikomu nie przeszkadzało.Jak jedna rodzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, starszy wzbudza respekt, młodszy raczej... "a taka tam gówniara, smarkula, nastolatka" :P No po prostu, że co ja tam wiem, a też nie chcę czuć się nieswojo :P

Sad_Bumblebee, oczywiście spróbuję przyjść, nie chcę Cię zostawić na lodzie. Jeśli będę w dobrym nastroju, to oczywiście przyjdę. Kompleksy odłożę na bok, jakieś różnice wieku również i przybłąkam się, a jak nie, to Ty mnie tam zaciągniesz siłą i trudno. :D

zdezorientowany85, niby tak.

kasiątko, ja to już taka jestem, że wszystkiego się czepiam :bezradny:

 

-- 02 maja 2013, 22:53 --

 

No i po prostu się wstydzę...

 

Nie tylko siebie, ale i swoich problemów. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, dobra... Bo się okaże, że nikt nie przyjdzie, bo Monar wszystkich odstraszyła tekstem, że są lepsi, a za takich się nie uważają. :mrgreen:

 

-- 02 maja 2013, 23:59 --

 

Po prostu mi jest łatwiej, jak nikt mnie nie zna, nie zna moich problemów, tego co we mnie siedzi. Wtedy mogę udawać, że jest OK i jestem wtedy zabawna, zajebista i wgl aż wszyscy są wniebowzięci, że ja taka pozytywna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, dobra... Bo się okaże, że nikt nie przyjdzie, bo Monar wszystkich odstraszyła tekstem, że są lepsi, a za takich się nie uważają. :mrgreen:

 

-- 02 maja 2013, 23:59 --

 

Po prostu mi jest łatwiej, jak nikt mnie nie zna, nie zna moich problemów, tego co we mnie siedzi. Wtedy mogę udawać, że jest OK i jestem wtedy zabawna, zajebista i wgl aż wszyscy są wniebowzięci, że ja taka pozytywna. ;)

 

Rozumiem. Spokojnie... Dla nas i tak będziesz "zajebista" :D A wiek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Bądź sobą, taka jaka chcesz być. I tyle. Nie ma się czym i kim przejmować. Wszyscy jesteśmy dziećmi z tej samej "piaskownicy". Spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×