Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, ja nie tracę nadziei, że nadajedzie ten dzień, kiedy bedzie normalnie, choć trwa to wszystko dość długo. Było lepiej po terapii, ale wiedziałam, że to nie koniec moich prroblemów, że nadal muszę pracować nad sobą.

Aktualnie doświadczam wielu pozytywnych emocji, wspaniałych, które trochę mnie osłabiają, a nie, jak sądziłam, wzmacniają mnie.

Nie wiem czasem co mam jeszcze robić, by postęp był bardziej spektakularny, bo naprawdę nad sobą bardzo pracuję. Jednak wiem też, że te kroki do przodu są kroczkami i z tym muszę się pogodzić, nie mam wyjścia.

 

-- 01 maja 2013, 16:41 --

 

fatuma03, ja dzisiaj nie czuję się najlepiej również. Kładę to na karb wrażeń z ostatnich dni, bo zwykle tak odreagowuję - dzień, dwa po...

Moja Droga, staraj się cały czas budować siebie, mimo wszystko, mimo wszystkich. Postaraj się o to, bo to będzie początek odrodzenia Ciebie...to da Ci siłę, energię do dalszego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak wczoraj zmierzyłem ciśnienie o 24 i pokazało mi puls 45 :| ciśnienie wporządku, zmierzyłem drugi raz znowu puls taki niski - zaczęły się schizy że mi serce stanie i takie tam ale położyłem się spać. Dzisiaj rano wstałem w miare okej zmierzyłem puls 52 ale zacząłem się drapać po sercu i sobie zadarłem paznokciem chyba rane....ALE mój znajomy mówił że kiedyś miał kolezanke co po bieganiu tez dostała jakiejś blizny na skórze na sercu i padła masakra nasza psychika...... :roll::shock::?:hide::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×