Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Pies od sąsiadów przyleciał i napadł na moją suczkę która jest uwiązana.To już przegięcie :evil: mam ochotę iść i ich ochrzanić,ale ze względu na Mamę się powstrzymuję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że dałem się wkopać w tą całą maturę. I tak jej nie zdam. Jakbym do niej nie podchodził, to bym sobie przynajmniej oszczędził stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, nie potrafię podejść na luzie, za bardzo mnie to stresuje. Jeszcze ta cała prezentacja maturalna. Mówienie do obcych osób. Albo ustny egzamin z angielskiego. Rozmowa z obcymi osobami, w języku którego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, potraktuj to jako trening. Nie musisz się spinać bo ci nie zależy, więc możesz poćwiczyć radzenie sobie ze stresem. Prawda taka że to sami egzaminatorzy napędzają tą spirale stresu. Zestresowanymi łatwiej kierować, miej "wyłożone" na ich humory i zrób co masz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, czarno to widzę. Pewnie stanę przed komisją i nie dam rady słowa powiedzieć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, egzamin dojrzałości. Dojrzały to ja jestem, szkoda że tylko fizycznie. Emocjonalnie i intelektualnie to ja niestety dojrzały nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jednoznacznie odpowiedzi na pytanie "dolega mi coś czy nie?". Wkurza mnie to, że potrafię kilka dni w miarę egzystować, a gdy już próbuje postawić pierwszy kroczek, aby się nie bać... Wszystkie dolegliwości spadają na mnie jak grom. Nie mam już siły na tą huśtawkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×