Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, ja mam zbyt wiele pomysłów, póki co odkładam na rolki z ochraniaczami i kaskiem (bo takie dziecko szczęścia ze mnie, że raz dwa bym się zabiła), no i na zmianę pojawia się idea sportu walki z jogą (raz ciągnie mnie do czegoś żywiołowego, raz chcę coś spokojnego), bieganie, fitness, siłownia... i na co się tu zdecydować? :hide:

 

-- 01 maja 2013, 16:12 --

 

zapomniałam o ściance wspinaczkowej!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Oh images?q=tbn:ANd9GcSul4WGIPs9x0DE_qtHvsO6bMpKDACkCuJCG74vgDTxsfUmkSpx

Już myślałem że to dawno temu przepadło :hide:

Calineczka1990, sprzedaj mi tej twojej energii i zapału do sportu,come on... :mrgreen:

Z tego co piszesz,gdyby mi się chciało (he-he) wybrałbym siłownia+bieganie + sport walki (zależnie od wolnego czasu) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, a tak tak... tylko mi pozniej neta wcięło. Ale nie bardzo potrafiłabym go w miarę sensownie przetłumaczyć.ale jak chcesz to wklej go jeszcze raz może mi się uda cos wykminić, przy pomocy mojego i jak coś się uda sensownie to wyślę Ci tłumaczenie. (ja to bardziej niż angielski... znam niemiecki ;) )

 

-- 01 maja 2013, 17:17 --

 

Kestrel, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, hahaha noi trzeba czasami przewidzieć cos ;)

 

zmienny, nie nie...spoko. wklej tekst i spróbuje go przetłumaczyć z pomocą.

angielski w liceum a niemiecki... a tam studiowało się germanistykę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no ja się niemieckiego uczyłem i angielskiego, angol tak trochę umiem, ale niemiecki nie umiem.

 

the most we can speak of is “radical immanence” (and, I would add, its corollary, minimal transcendence) Whereas “absolute immanence” is a differential term, one that points to something other than you, you are “radical immanence.” You are the radical identity of things in your lived world. As Laruelle puts it, you are one. I am one. There is no term legitimately separating your lived life from this world. But we think all of this–in language, concepts, representations, terms.

 

Kestrel, pozostaje przebiec 400m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, :D

Zapisałam sobie. w wolnej chwili przetłumaczymy. Dzisiaj wybacz nie, bo mam totalnie wyłączone myslenie :P

 

-- 01 maja 2013, 17:32 --

 

Kestrel, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×