Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Darek, dzięki za przytulenie :)

 

 

czy to nie mały znak przed kulminacyjnym atakiem

 

 

mam nadzieje ze nie bede miała ataku jakiegos znow

 

 

dziewczyny kochane, nie nakręcajcie się tak.

 

a na deser .Tomek:

Tomek, nie denerwuj mnie. Dobrze wiem, co to sa narkotyki. Nie warto. Ale nie chcę cię umoralniać. Może sam powinieneś do tego dojść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i ja wiem. Nie po sobie po kims mi bliskim kto popełnil samobojstwo brał narkotyki- heroine wiem jak sie konczy potwornie.... zabiły jedynego Człowieka wartosciowego człowieka bo po mimo problemów był tak ciepłym dobrym kochajacym czlowiekiem brak mi go rozmów z nim :cry: 29 wrzesnia minęło 7 lat a ja nawet nie wiem kiedy :cry:

Ciesze się ze mam chociez was daleko ale mam Bo jesteście the best :) wszyscy macie w sobie tyle ciepła tyle zrozumienia. Jesteście poprostu wspaniali :D kazdy z was... ;)

Tomek skończ z tym :idea::!::idea::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Tomek, jakie narkotyki? Co konkretnie? Jeśli speed to będziesz gorzko żałował, uwierz mi. Myślę, że nie heroina, co?

A ja jadę do miasta załatwić sprawę. Obudziłem się ze ściśniętym gardłem, serducho mi wali, bo wiem, że muszę jechać. Co za głupota... A taki piękny dzień za oknem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek a nakopał Ci ktoś ostatnio do dupska ja jestem chętna :twisted: owszem chcieliśmy bardzo abyś wrócił do nas i z nami był a nie wrócił po to aby za moment spaść na dno i nie chodzi tu o umoralniającą gadkę w stylu narkotyki to coś złego wiem bo czytałam czy widziałam!!!! ja wiem bo brałam i wiem jakie to gówno z autopsji :twisted: co Ci dają prócz oszukiwania się prócz złudnego chwilowego stanu bycia Panem nieba i ziemi to tylko złudzenie oszukujesz sam siebie!!!! Bycie Panem polega na kontroli pełnej kontroli siebie a Ty niestety pod wpływem narkotyków siebie nie kontrolujesz, jesteś małym nędznym robaczkiem sterowanym przez prochy nie sądzę aby warto było tak się pogrążać bez względu na wszystko!!!!!!! J bardzo chcę Tomka takiego jakim był, wrażliwego, wartościowego dowcipnego kolesia a nie robota na haju :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja nie mam zamiaru Cię umoralniać w końcu dorosły jesteś Twoja sprawa Twoje życie tylko sokoro Ty możesz pisać sobie jak to Ci wspaniale na haju to my możemy pisać jaka to głupota dla nas i oznaka słabości i tyle

jasne PEACE zarzućmy faję pokoju będzie zajebiście poudajemy sobie jacy to jesteśmy świetni i wyluzowani :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek czasem trzeba coś zepsuć by potem to naprawić ;) poza tym grunt to złoty środek we wszystkim znaleźć i nie popadać z skrajności w skrajność a swoją drogą czyżby opamiętanie jednak przyszło 8) bo zaczynasz gadać do rzeczy ;)

Polina ja to bym chciała coś zjeść ale nie mogę totalny jadłowstręt od wczoraj, zakupione tydzień temu spodnie wiszą mi na dupsku jakbym w gacie narobiła ciągle lecę z wagi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie spadła mi z ręki branzoletka bo mam już za chudą łapkę cieszyć się, czy płakać?

Sugerowałbym, jeśli już z tych dwóch wybierać, to cieszyć się. Ja z kolei tyję, nic nie robię, siedzę w domu i się opycham, oglądając filmy, okropne. Tracąc na wadze nie trzeba wymieniać garderoby :smile: Nie jedna para spodni już mi nie posłuży, chwilowo przynajmniej :roll:

 

.Tomek, jeśli te "narkotyki" to tylko marihuana w małych ilościach i nie za często to nie ma co panikować. Mi czasami nawet pomaga, nawet na kilka dni czuję się lepiej i żadna to chwała, bo jak już Jaśkowa słusznie zauważyła:

co Ci dają prócz oszukiwania się prócz złudnego chwilowego stanu bycia Panem nieba i ziemi to tylko złudzenie oszukujesz sam siebie!!!!

Popalam jednak od lat i nigdy nie odczułem negatywnych skutków ubocznych. Zaś nerwicy pomogłem sprytnie "speedem" właśnie i to była największa głupota w moim życiu, NAJWIĘKSZA!! :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...a jak zacznę tego haszu trochę więcej i częściej jarać i jeszcze popijać alkoholem?

to potem będziesz dzień zaczynał od porannej fai i będzie Ci robiło coraz mniejszą różnice czy to marycha, skun, haszysz czy inne zielsko, po jakimś czasie zarzucisz speeda i stwierdzisz no teraz to jest zajefajnie, potem weźmiesz kokainę, może kwasika lub Lsd i tak będziesz sobie eksperymentował, na zejściu np ze speeda będziesz wył do księżyca i płakał jak dziecko nad całym tym gównem które Cię otacza i aby nie czuć znowu tej wszechogarniającej pustki i poczuć się fajnie weźmiesz znowu i tak nakręcisz to błędne koło, po czym któregoś dnia złapiesz się na tym, że zapasik się skończył a Ty już niczego w domu nie masz w panice z rozdygotanymi rączkami i odruchem wymiotnym popędzisz coś zakupić i tak już będzie aż któregoś dnia wyrzygasz własną wątrobę, dostaniesz zapaści, zawału, ataku trzustki, wylewu no coś w każdym bądź razie z takich fajnych rzeczy Cię w końcu dopadnie... piękna perspektywa acha zapomniałam dodać, że zaczniesz śmierdzieć Twój pot będzie nie do wytrzymania nawet dla Ciebie samego o innych nie wspominając nie będzie Ci stawał nawet na widok mega laski nago :roll: posypią Ci się zęby, włosy przerzedzą i będą się nagminnie przetłuszczać, dostaniesz mega syfów na całym ciele, paznokcie kruche i łamliwe przybiorą kolor żółtawy jednym słowem CZYSTA REWELACJA !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa, powinnaś w Monarze pracować, naprawdę pięknie to ujęłaś :smile: Może być i tak, że .Tomek skończyłby na samym "speedzie", ale to w zupełności wystarczy. Tzw. "zwała" to przecież zupełnie jak nerwica, tyle, że jednodniowa zwykle.

.Tomek, nie przeginaj z haszem czy innymi cudeńkami, nic nie jest dobre w nadmiarze, nic.

No to teraz sobie pomoralizowałem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×