Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie na razie w planach jest klasyczne spotkanie czyli spotkamy się przy empiku na Rynku , godzina spotkania jeszcze do ustalenia ale myślałem nad godziną 17-18 , przy empiku stoją czasami grupy osób to mam pomysł taki jaki był na ostatni spotkaniu że mogę stać z biała kartką A4 w ręce, gdyby ktoś chciał przyjść pózniej to zawsze mogę podać swój numer telefonu na Pw.

 

Czyli na razie jest taki plan spotkamy pod empikiem pózniej idziemy do jakiegoś lokalu ale to jest wariant przy braku innych alternatyw, wszelkie pomysły mile widziane.

 

 

Spotkania wyglądają zazwyczaj tak że spotykamy się idziemy do lokalu pijemy piwo jak ktoś nie chce to nie pije, czasami gramy w bilarda,piłkarzyki , rozmawiamy na różne tematy w miłej atmosferze bez żadnej spiny.

 

-- 29 kwi 2013, 20:40 --

 

Jeśli chodzi o Plener to pomysły nad Wisłe albo miasteczko AGH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nad wisłę, tam przy statkach i kładce (z resztą w statkach też) jest fajnie, ja bym się pisał, bo nie muszę daleko odchodzić od auta (mój drugi dom) a wiosenna nerwica męczy strasznie, oj daje czadu na maxa...

 

Pozdrawiam Krakowian :great:

 

 

BTW: jest ktoś z Nowej Huty tutaj na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo do Parku Jordana to bym sobie poszedł pograć w nogę, albo siatkę ;) Dawno już nie grałem :)

Jeśli planujecie imprezę w Parku Jordana to trzeba pamiętać że jest on zamykany, nie pamiętam już czy o 21 czy o 22 :) W każdym razie potem trzeba przełazić albo przez płot, albo przez dziury których sporo w płocie, szczególnie od strony Oleandry, chyba że coś się zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie forumowe 4 Maja , miejsce zbiórki pod empikiem na Rynku Głównym o godzinie 17 na miejscu czekamy do około 17.15 i idziemy w miejsce które ustalimy podczas zbiórki (Bar,Nad Wisłę albo Park Jordana). Znak rozpoznawczy pod empikiem biała kartka A4.

Jeśli ktoś nie może przyjść o określonej godzinie to zawsze może przyjść pózniej w takich okolicznościach mogę podać numer telefonu na PW

 

Z grami zespołowymi jest problem bo nie wiadomo ile osób przyjdzie na spotkanie( zwykle jest tak że połowa osób która się deklaruję że przyjdzie jest na spotkaniu) , kolejny problem to że niektóre osoby mają fobie i mogą się czuć niekomfortowo grająć z nieznajomymi osobami,

nie każdy ma ochotę grać w siatkę albo piłkę nożna. Teraz np ustalimy że gramy w siatkę to niektóre osoby nie przyjdą bo np nie mają ochoty grać albo się boją.

Nawet z głupim bilardem jest problem bo niektóre osoby nie chcą grać bo nie potrafią albo nie lubią i to jest głupie że jest spotkanie i jest podział na grupy.

 

Celem pierwszego spotkanie powinno być poznanie się,porozmawianie o swoich problemach w miłej atmosferze .

 

Datę,godzinę,miejsce spotkanie lepiej ustalić wcześniej bo czasami tak było że samo ustalenia trwało 2miesiące a żadne spotkanie się nie odbyło.

 

 

Wszelkie sugestie mile widziane :D

 

 

Ja w zespołowych jestem tragiczna, ale szukam kogoś do tenisa. Najlepiej rano w tygodniu, żeby mało osób było w parku. No i mam rakiety i w ogóle. Tylko też nie jestem świetna^^

 

Chętnie zagram tylko jest mały problem że w ogóle nie potrafię grać w tenisa ziemnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram tylko jest mały problem że w ogóle nie potrafię grać w tenisa ziemnego.

 

Możemy pójść raz i jeśli Ci się spodoba, to jeśli zadeklarujesz sumienność, to mogę Cię uczyć, szybko dojdziesz do mojego poziomu:)

 

Ja z sobotą będę mówić, dalej nie wiem jak z tym szkoleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tenisa nigdy nie grałem :) Grałem w tenisa stołowego to szło mi tragicznie ;)

 

A co do gier zespołowych to się zgadzam, mało prawdopodobne by zebrać ludzi. Choć w moim przypadku mimo że mam fobię, to granie byłoby bardziej komfortowe niż spotkanie by pogadać, bo przy graniu gadać nie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy piwie też nie, po prostu będziesz ciągle pił :D zresztą, kto powiedział, ze dam Ci dojść do głosu :D

Nie przepadam za piwem :) Szybko odlatuję, najpierw zaczynam więcej gadać, a potem to już w ogóle nie gadam i tylko się cieszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś juz przydział do grupy? bo mi coś wspominali, ze załapałabym się na wakacyjną grupę, a to mi nawet pasuje :)

 

Powiedziano mi, że mam szansę dołączyć do grupy (popołudniowej) na przełomie czerwca i lipca. To jest tak, że jak ktoś odchodzi z grupy, to na jego miejsce wskakuje świeżak.

 

-- 01 maja 2013, 20:24 --

 

Spotkanie forumowe 4 Maja , miejsce zbiórki pod empikiem na Rynku Głównym o godzinie 17 na miejscu czekamy do około 17.15 i idziemy w miejsce które ustalimy podczas zbiórki (Bar,Nad Wisłę albo Park Jordana). Znak rozpoznawczy pod empikiem biała kartka A4.

 

Dołączę do was, a co mi tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt nie zapisuję się na spotkanie po prostu przychodzisz na spotkanie i nic więcej to jest spotkanie otwarte dla każdego użytkownika forum.

 

Co do piwa zazwyczaj piję się piwo żeby przełamać pierwsze lody bo na początku jest zawsze dziwnie bo się nie znamy ale pózniej jest coraz lepiej ale nie ma problemu żeby iść do lokalu gdzie można zamówić oprócz piwa np kakao,kawę,soczek,gorącą czekoladę.

 

Moje propozycje lokali

 

Krawat -na rynku głównym

Sesja - bilard

Polibuda- koło sesji można posiedzieć na świeżym powietrzu

PROMINENT- w sobotę jakaś impreza z Dj nie wiem od której

Pub shot - bardzo blisko empiku tylko jest tam trochę zimno ale zawsze można zobaczyć i jest chyba tylko piwo.

Dziekanat- ul.pędzichów można zagrać w piłkarzyki i rzutki jest dużo miejsca.

 

Wszelkie sugestie mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to mój pierwszy post pod tym nickiem :) Kiedyś, jakieś trzy lata temu napisałem tutaj parę postów. Widzę, że organizujecie luźne spotkanie w Krakowie, można się dołączyć? :D

 

PS. Wszedłem kiedyś na to forum, szukając psychologa, terapii. Teraz mam podobne pytanie - zna ktoś z Was najlepszego, bardzo bardzo dobrego psychologa w Krakowie, myślę, że prywatnie, bo tylko taki jest w stanie poświęcić odpowiedni czas, energię i całe swoje doświadczenie, terapię, którą można polecić? Będę bardzo wdzięczny za wiadomości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×