Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

anette to nie słuchaj tych krzyków olej je i żyj w zgodzie ze sobą nie musisz nikogo zadowalać to Ty masz być zadowolona, aby to wszystko się skończyło nie musisz zasypiać na wieki :? wystarczy abyś uwierzyła, że możesz żyć inaczej i z całych sił do tego dążyła, wieczny sen nie jest rozwiązaniem to tylko ucieczka do świata innego - no właśnie pytanie do jakiego??? i czy nie jest on gorszy od tego tu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałam się leczyc, ale nie mogę. nie mam ubezpieczenia. najśmieszniejsze jest to, ze chwilami mam w sobie tyle energii, tyle siły do działania, do zmian, tyle pomysłów, a potem zawsze ktoś z bliskich brutalnie ściąga mnie na ziemię. nie dojrzałam do życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potem zawsze ktoś z bliskich brutalnie ściąga mnie na ziemię. nie dojrzałam do życia...

bo pozwalasz mu na to aby Cię ściągał a nie powinnaś to Twoje życie i nikt nie ma prawa Cię do niczego zmuszać owszem może wyrazić swoje zdanie doradzić gdy o to po prosisz ..... i tyle nie pozwól podcinać sobie skrzydeł :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anette wykorzystaj więc ta energię, siłę i ochotę do działania na załatwienie sobie ubezpieczenia ;) Potem już tylko do specjalisty tylko patrzeć, jak będzie lepiej :D

 

.Tomek, sorry, że się tak Ciebie czepiam w każdym temacie, ale co się z Tobą dzieje? I dlaczego? Po co to robisz? Czemu siebie niszczysz? No, na razie tyle pytań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Tomek.. Niepotrzebnie to napisałem.

 

A propos magnezu i innych tego typu bzdetów..

 

Często brakuje nam sił do wszystkiego przez niedobór tegoż magnezu. Między innymi wielu osobom brakuje sił do zebrania się i pójścia na terapię..

I dlatego uważam, że lepsza niż farmakoterapia może tutaj być odpowiednia dieta. Coś co choć na jakiś czas doda nam sił i pomoże się odbić od dna..

 

To jest takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos magnezu i innych tego typu bzdetów..

 

Często brakuje nam sił do wszystkiego przez niedobór tegoż magnezu. Między innymi wielu osobom brakuje sił do zebrania się i pójścia na terapię..

Racja.

I dlatego uważam, że lepsza niż farmakoterapia może tutaj być odpowiednia dieta. Coś co choć na jakiś czas doda nam sił i pomoże się odbić od dna..

Z drugiej strony jednak dieta czasami nie jest wystarczająca żeby postawić na nogi. Dlatego leczenie farmakologiczne może cuda zdziałać czasami. :)

 

Uhh, ja już czyję skutki przerwania swojego. To takie małe btw. było. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje objawy są dość podobne do moich, mama też w zasadzie ma skłonności do depresji, nic jej nie mówie o swoich problemach, staram się żeby nikt nie wiedział.

Też tak robiłam. I to stało się przysłowiowym gwoździem do trumny. Na twarzy uśmiech, w duszy ból i rozpacz. Nawet dziś usłyszałam, że tak pogodnych ludzi jest mało :? Ale z drugiej strony dobrze, że nie mam na twarzy wypisane depresja.

Chcialabym miec taka sile, zeby przesunac wskazowki zegara. Pozmieniac pare rzeczy, ktore zrobilam, bo niektore rzeczy robie strasznie pochopnie bez zastanowienia, przesunac te wskazowki w przyszlosci bo moze wtedy bedzie lepiej??? Chociaz w to nie wierze...

Zmień to w potrzebę zmienienia rzeczywistości, wiem, że to trudne, ale warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcę pojęczeć bardzo, bo mnie dopadły lęki, deprecha...

czułam, że nadchodą, ale wydawało mi się, że je wykiwałam. Powtarzałam sobie, że mi sie tylko zdaje, nastawiałam się pozytywnie i robiłam inne nieskutkujące bzdury. No i mam pozytywne doznania cholera ciężka!

Już mi się żygać tym wszystkim chce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wiecie z mojego tematu 3 lata temu mialam powazna depresje.Na szczesice z tego wyszlam,ale bywaja takie dni jak dzisiejszy ze odechciewa mi sie wszystkiego.Chodze raz w tygodniu na terapie indywidualna do terapeutki,wyzale sie jej ale poźniej jest jeszcze gorzej.Boje sie odezwac do innych,nawet swojego chlopaka zeby go nie zranic.Nic mnie nie cieszy.Boje sie zeby to nie byl czasem nawrot.Nic mnie juz nie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżal się Monni to pomaga.

 

Ja już nie wiem co czuje.

Rano było dobrze, teraz jest do d..., a jutro znowu będzie dobrze a potem znowu źle.

 

Wymyśliłem patent!

Będę sobie strzelał w łeb aż sie zahartuję!

 

Samobójstwo to grzech. A wynajem mordercy do zabicia samego siebie to też grzech? (mówie jakbym był naprawdę wierzący). Zazdroszczę prawdziwym dzieciom bożym. Mają łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynajem mordercy do zabicia samego siebie

 

po co go wynajmować za grubą kasę? lepiej ukarać siebie i zyć dalej!

:twisted:

Mam dokładnie to samo co ty, raz lepiej, raz gorzej, falowanie i spadanie. tylko kurna nie widać nigdzie słońca.... nawet jednego promyczka, że będzie lepiej. Moje falowanie to rozpacz - smutek - obojętność - wqrw - złość - lęk - benadzieja - płacz i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domi88, to chyba po prostu jeszcze się nie wyleczyłyśmy. Piszę w liczbie mnogiej, ponieważ moja historia jest podobna. Dwa lata temu było tak dobrze, wszystko szło coraz lepiej... Teraz udaję wszędzie wszystkim, że jest świetnie, że sobie radze, ale czuję się coraz bardziej bezradna...

 

 

nie no normalnie jestem w szoku nie wiem czy się śmiać, czy płakać

Śmiej się Kochanie, bo łez szkoda ;) Kupa gówna z gościa i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w hooi z tym calym moim zyciem jedyne co mi wychodzi to zawodzenie innych ludzi jak nie tak to w inny sposob przestaje istniec w tym momencie i mam w dupie kto co powie mam dosc nie dosc ze doprowadzielm iz nie jedna osoba ode mnie odeszla to jeszcze cierpia prze ze mnie koniec tutaj moja historia sie urywa...

przenoszę do jęczarni//Jaskowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory wiem ze tego nie zrobie tylko taki glupie gadanie nie stac mnie na to poprostu trace sily bo jestem tylko kolejnym glupkiem ktory na nic nie zasluguje przeze mnie tylko cierpia ludzie dlatego chce sie odseparowac od nich any ich nie krzywdzic bo nie sztuka jest krzywdzenie tylko uszczesliwianie ale mnie widocznie nie jest dana taka mozliwosc jedyne co potrafie to zawodzic innych i nawet kiedy chce dobrze to wychodzi zle a kiedy nie robie nic jest jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie urodziłes sie po to aby uszczęśliwiac innych! czemu uważasz, że krzywdzisz innych? wydaje mi sie że to tylko Twoje odczucia ktore moga byc mylące. ;) Sory jakos nic mądrego nie umiem nic dzis napisać miałam koszmarną noc i koszmarny wczorajszy wieczór :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom wspolczuje

a co do tego iz krzywde to jak to moge inaczej nazwac jak ehh sam nie wiem chce dobrze oddaje cale swoje serce bo przecierz jak kochac to z calych sil a nie po troszeczku, chce rzucac codzien swiat do stop ale to moze byc to ze druga strona sie boi tego i ucieka no sam nie wiem ale to zawsze owocuje tym iz z wielkim bulem oboje meczymy sie w domach i ani jedna ani druga strona nie odzywa sie do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×