Skocz do zawartości
Nerwica.com

zboczeniec pisze z moją dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, mam 22 lata, zaś moja ukochana jest nieco ode mnie młodsza, ma bowiem lat 17. Mimo tej drobnej różnicy świetnie się dogadujemy, nadajemy na jednej fali, kochamy siebie. Jest prawie idealnie. Prawie ... czasami się kłócimy, ale tylko i wyłącznie z powodu jej kolegi

 

Jesteśmy ze sobą od niemal 3 miesięcy, a wszystko zaczęło się od czasu gdy byliśmy ze sobą jakoś 3 tyg.

 

Wówczas napisała mi na fb pewną wiadomość, dodając że pomyliła okienka. Treść wiadomości "wiesz gdybym była u Cb, to bym nie sprzątała tylko jakoś milej możemy spędzić czas". Zbulwersowałem się, w końcu taka wiadomość daje swoiste skojarzenia.

 

Zapytałem do kogo to, odparła że do kolegi, który ma 30 lat, ma żonę i nazywa się Rafał

 

Zapytałem co to za koleś, usłyszałem że gadają o seksie, pisze jej jakby to z nią robił itd

 

Powiedziałem, że nie chcę aby pisała z nim, bo to jest nie fair wobec mnie, była innego zdania. Chciałem aby pokazała mi archiwum, ale nie zgodziła się tłumacząc, że gdybym wiedział co tam jest mógłbym się rozstać. Nie pokazała mi, ale wspomniała że piszą o seksie

 

Postawiłem ją pod ścianą mówiąc, że to nie jest ok to co robi, że skoro jestem jej chłopakiem to powinna ze mną jak już rozmawiać o seksie, a nie z kolesiem który jest wiele starszy od niej

 

Mówiła, że go lubi oraz że chce z nim pisać bo jest fajny

 

Jednak napisała do niego, że nie może z nim gadać bo jej chłopak nie życzy sobie aby pisała z nim.

 

Dowiedziałem się, iż jej były chłopak również był na nią zły właśnie z tego samego powodu ...

 

Teraz jednak okazuje się, że dalej z nim pisze i to kilka razy w tygodniu

 

Zrobiłem jej awanturę mówiąc, że nie chcę aby pisała z nim, a ona że teraz już nie pisze o seksie itd, że gadają o normalnych rzeczach

 

I jak coś to mi pokaże archiwum

 

Aż nagle na fb on skomentował jej zdjęcie, pisząc że ładne itp

 

Postanowiłem podpuścić kolesia i zobaczyć co zrobi, zacząłem go wyzywać i wytykać mu, że gada o seksie z moją dziewczyną, że jest zboczeńcem

 

Wiedziałem, że jeśli jest on ok i nie podrywa mojej dziewczyny to napisze do mnie wiadomość, że mogę być spokojny, bo z nią nic nie chce, bądź napisze jej, że lepiej aby przestali utrzymywać kontakt bo szkodzi to mojej i jej miłości

 

Ale wiedziałem również, że jeśli nie napisze nic do mnie a jej zasugeruje, że to ja jestem zły i go tylko wyzywam to będzie znaczyło, że nie ma za dobrych celów

 

Jak się okazało do mnie nic nie napisał a jej (wszedłem na jej fb, przypadkiem odkryłem hasło) że moje txt są śmieszne i żałosne i że w ogóle się nie przejmuje. Wychodzi na to, że jednak coś do niej ma

 

Chciałem spr archiwum, ale go nie było. Zapytałem dziewczyny miałaś mi pokazać archiwum pokażesz rozmowy z nim? Jej odp - usunęłam.

 

Zaczęła mi mówić, że jak bd się kłócił z nią to bd szkodził związku, mówię jej, że to ten koleś jest powodem, że gdyby nie on to by było ok.

 

Na co ona, że nie mogę jej zabronić z kim może pisać - mi zabrania nawet patrzeć na inne dziewczyny

 

Dałem jej ultimatum, albo ja albo on, powiedziała to trudny wybór

 

Mówiła, że teraz nie pisze z nim o seksie, tylko o pogodzie i normalnych sprawach.

 

Lecz nie oszukujmy się po co kolesiowi, który ma 30 lat i żonę 17 letnia koleżanka?

 

Jeśli pisał jej teksty o tym jak chce z nią to zrobić to nawet jeśli teraz o seksie nie piszą nie ma jej za koleżankę, tylko dalej widzi w niej kogoś z kim chce uprawiać seks

 

Dziewczyna mi tłumaczy, iż ją z nim nic nie łączy, iż mnie kocha, z nim nie chce być, ale mi to nie wystarcza. Jeśli kolega to kolega to ok, ale jeśli pisał jej o seksie, to dalej w niej widzi kogoś innego niż kumpelę.

 

Nie denerwuję się o to, że pisze z jakimś kolegą, lecz jeśli pisze z kimś kto widzi w niej kogoś więcej to tak jakby pozwalała mu na flirt.

 

Jak przemówić jej do rozsądku i jak pozbyć się faceta.

 

Mówiłem jej, że on że się źle z tym czuję, że na pewno nie chciałaby gdybym ja miał taką koleżankę, ale ona mówi, że chce z nim pisać itd

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy:

moja ukochana jest nieco ode mnie młodsza, ma bowiem lat 17
gadają o seksie, pisze jej jakby to z nią robił itd

a jej się to ewidentnie podoba

Mówiła, że go lubi oraz że chce z nim pisać bo jest fajny
jej były chłopak również był na nią zły właśnie z tego samego powodu
Zrobiłem jej awanturę mówiąc, że nie chcę aby pisała z nim
Dałem jej ultimatum, albo ja albo on, powiedziała to trudny wybór

 

Jurna dziewczyna Ci się trafiła no 8)

Marne szanse że będzie Ci wierna. Szok przeżyłam, ja to chyba w wieku 17tu lat byłam jakaś zacofana, miałam zupełnie inny stosunek do facetów i do seksu. Odpowiada Ci to u Twojej dziewczyny? Na zakochaną to ona mi nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, dziewczyna nie pierwszy raz to robi,poprzedni związek się jej rozpadł z tego powodu ma 17 lat i pisze o sexie z żonatym facetem?wiesz co?może nie tylko z jednym?może jest od tego uzależniona?Wiecej nawet nie widzi w tym nic złego będąc z Tobą.Zostawiłabym kogoś takiego i już.Moim zdaniem ona nadal będzie to robiła jak nie z nim to z innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z nim pisze, a raczej pisała, bo teraz niby już o seksie nie piszą. Jak dla mnie dziwne jest to, że tak bardzo lubi z nim rozmawiać, może napisać do jego żony na fb? Też niepokoi mnie to, że kiedy mówię albo ja albo on, to słyszę, że nie może wybierać między nami. Jak osoba, którą zna tylko przez neta może być tak ważna?

 

nawet nie widzi w tym nic złego będąc z Tobą

 

Zgadzam się, jak jej więc przemówić aby w końcu zrozumiała?

 

W ogóle ona odwraca kota ogonem, że ja się kłócę itd, ale przecież mam powód, a skoro nie lubi kłótni niech zablokuje gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jej więc przemówić aby w końcu zrozumiała?

Powiedzieć, że oczekujesz od niej konkretnych i zdecydowanych działań. Jak nie - koniec. Choć nawet jeśli z tym mężczyzną przestanie się kontaktować, nie liczyłabym na to że jej podejście się zmieni.

Nie widzisz tego chyba, ale ona się z Tobą w ogóle nie liczy, w ogóle nie bierze pod uwagę tego co jest dla Ciebie ważne. Nie wiem, czy tutaj jest co ratować, bo jak sam napisałeś:

wszystko zaczęło się od czasu gdy byliśmy ze sobą jakoś 3 tyg.

Uważam, że Saraid ma rację, uciekałabym gdzie pieprz rośnie od takiej kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, gdyby jej zależało na Tobie nie robiła by takich rzeczy to proste na dodatek Ona Cię nie szanuje przez swoje zachowanie nie przeszkadza Ci to?''Tylko z nim pisze" o sexie?

uważam ,ze ona się nie zmieni skoro w przeszłości już tak postępowała i chłopak zauważ jednak ją zostawił.

Jesli sie kogoś kocha to się go szanuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, Twoja dziewczyna lubi to, co robi i najwyraźniej to klikanie jest dla niej równie ważne jak Ty. Sama zresztą stwierdziła, ze nie potrafi wybrać. Podejrzewam, że nawet jak odstraszysz gościa, to pojawi sie ktoś nowy w jego miejsce. Jeśli Ci na niej zależy, zastanów sie, co ona dostaje od tego kolesia,a nie dostaje od Ciebie - może piszą o sprawach, o których wy nie mówicie albo nie robicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ja przesadzam i nie potrzebnie jestem zazdrosny? Ale przecież jeśli kiedyś z nią gadał o seksie i mówił, jakby chciał to z nią robić, to jeśli nawet teraz o tym nie gadają to i tak on nie pisze do niej jako kolega, lecz w innym celu.

 

Mam plan: Spotkam się z nią, przytulę, powiem że mi zależy, dam kwiata i dodam, to na pożegnanie ostatni raz się widzimy, jeśli go zablokujesz na fb i gg to dalej bd razem, ale jeśli nie to teraz odejdę i już więcej się nie spotkamy wybieraj teraz. Jeśli bd się wahała to powiem jeśli nie wybierzesz mnie lub żadnego to zwyczajnie odejdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, Mogę Ci już napisać ,ze ona nawet jesli Ci obieca i tak nadal to bedzie robiła,ale to Twój wybór musisz ją bardzo kochać szkoda,ze to jednostronne.Nie przesadzasz już Ci pisałam ja nigdy bym z kimś takim nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na udany związek gdy z obu stron nie ma szacunku. A ze strony Twojej dziewczyny nie ma szacunku dla Ciebie i Twoich uczuć. Niestety, ale jeśli będziesz w tym dalej trwał, będzie Cię to kosztowało coraz więcej trudnych emocji, a najprawdopodobniej i tak to zakończy się rozstaniem.

musisz ją bardzo kochać szkoda

Wyglądasz na wartościowego faceta, jest mnóstwo innych dziewczyn, które docenią Twoje uczucie i będą Cię szanowały. Nie warto w tym tkwić. Wierz mi, kobieta której zależy nie będzie szukać wrażeń z 30letnim żonatym mężczyzną, a już na pewno, jeśli jej zależy nie powie że wybór między takim kolesiem a partnerem jest trudny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bd chciał aby przy mnie napisała mu że to koniec i dała bloka

 

Ogólnie ona mówi, że przesadzam, że nic złego nie robi, że nawet już nie piszą o seksie, tylko to jest jej kolega

 

Być może teraz nie piszą o sztuce miłosnej, lecz jeśli on jej kiedyś pisał, że chce by mu robiła laskę, to nawet gdy teraz nie piszą o seksie to uważam, że on pisze w innym celu niż ona myśli, a wkrótce znowu zacznie pisać o czynach lubieżnych

 

Zresztą ona manipuluje przykład nasza rozmowa

 

Ja: wybieraj albo ja albo on nie ma miejsca dla nas 2

 

Ona: nie bd wybierac czy ty czy on, w jakiej ty mnie sytuacji stawiasz

 

Ja: spoko tak trudno wybrac, wlasny chlopak ktorego niby kochasz czy jakis obcy zboczony facet ale ok ulatwie Ci wybor wiedz ze Ci naa Tobie serio zalezalo i naprawde Cie pokochalem taka jaka jestes lecz jesli Ty nie mozesz powiedziec wole Cie niz go to ulatwie Ci to

 

Ona: Rozstajemy sie?

 

Ja: dla obcego typa zerwiesz ze mną?

 

Ona: Pojebalo cie, nigdy bym tego nie zrobila

 

Ja: wlasnie widze wolisz zerwac ze mna niz go zablokowac o czym to swiadczy co ja moge sobie myslec

 

Ona: Nie stawiaj mnie w takiej sytuacji

 

Ja: powinna byc dezycja prosta, ze mnie wybierasz, zaczynam wątpić czy Tobie na mnie zależy

 

Ona: Taa pewnie moze jeszcze mi powiedz, ze cie nie kocham

 

Ja: gdybys kochala to byc bez problemu dala mu bloka ale Ty nie dla Cb to trudny wybor

 

Ona: Wybralabym cb ale ty uwazasz inaczej, Rozumiem cie ale ty zrozumiem mnie ze ja tez nie lubie jak jestes zazdrosny o kogos kto dla mnie nikt nie znaczy, nie mozesz mi zabronic tego z kim ja bd pisac czy tez kogo ja mam lubic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, Sam widzisz,ze wasza znajomość nie ma przyszłości wszyscy Ci tutaj piszemy co o tym myslimy więc może weż tez to pod uwagę?wiem emocje ,uczucia?Zakończ ten związek póki bardziej Cię nie porani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, mam wrażenie, że przede wszystkim chcesz się pozbyć tego goscia. Nie tędy droga, bo ona albo dalej będzie z nim klikac po cichu, albo sobie znajdzie innego "kolegę" do tego celu.

 

Podam przykład : gdyby mój facet siedziała w necie i ogladał laski w skórzanej bieliźnie, to prawdopodobnie sama bym kupiła taką bieliznę. Rozumiesz ?

Myślenie, że ona przestanie to robic, bo Ty ją zmusisz jest naiwne. Nikogo do niczego nie zmusisz na dłuższą metę. Albo zaakceptujesz jej zachowanie, albo ja rzucasz, albo sam zaspokajasz jej wszystkie potrzeby. Tylko to ostatnie nie zawsze jest mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie, opamietaj sie, laska cie w ogole nie szanuje, przyprawia ci wirtualnie rogi z jakims zonatym gachem, a ty jeszcze probujesz ja usprawideliwiac i szukasz winy w sobie. naprawde myslisz ze ona cie kocha i jej na tobie zalezy? to jestes facet w grubym bledzie. zostaw ja czym predzej. gwarantuje ci, ze nawet jak postawisz jej ultimatum to i tak nic sie nie zmieni. ten typ tak ma. najwyzej przejdzie w konspirke i bedzie pisac z nim w tajemnicy, a ciebie bedzie raczyc klamstwami na kazdym kroku. a jak nie ten to inny, znajdzie sobie innego z ktorym bedzie sextować. po prostu to mloda siksa, najwyrazniej jeszcze sie nie wyszumiala i szuka wrazen to tu, to tam. inne qwytlumaczenie, to ze ma ostro porypane w bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest z nią bdb, tylko ten typ mnie wkurza i jej zachowanie, że chce z nim pisać i nie widzi w tym nic złego, bo przecież teraz nie piszą o seksie, a że pisali to było, ale już nie piszą

Wszyscy tu piszą Ci prawie to samo Ty swoje,lubisz być byle jak traktowany?skoro Ci z tym dobrze Twoja sprawa.Tu nie ten typ jest problemem a Twoja dziewczyna która nie widzi problemu w swoim zachowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany ludzie..laska ma 17 lat! Jak mozna od niej oczekiwac dojrzalego zachowania i dojrzalego zwiazku. Poki co bawi sie facetami i bawi sie w zwiazek. No ale autor chyba bral to pod uwage wiazac sie z kims tak mlodym.

Postanowiłem podpuścić kolesia i zobaczyć co zrobi, zacząłem go wyzywać i wytykać mu, że gada o seksie z moją dziewczyną, że jest zboczeńcem

 

od kiedy to gadanie z chetna laska o seksie jest zboczeniem? To chyba ona powinna postawic granice ich rozmow.

ak się okazało do mnie nic nie napisał a jej (wszedłem na jej fb, przypadkiem odkryłem hasło) że moje txt są śmieszne i żałosne i że w ogóle się nie przejmuje. Wychodzi na to, że jednak coś do niej ma

No prosze Cie :D hasel nie odkrywa sie przypadkiem. Nie dziwie sie , ze zlamales jej prywatnosc wiedzac, ze dziewczyna klamie i kreci ale facet mial racje..wyzwanie go na fb bylo troche zalosne.

Generalnie zgadzam sie z bittersweet, . Ty jej nie mozesz zakazac kontaktu z nim bo to nic nie da. Nawet jak przy Tobie go nzablokuje to potem zadzwoni i powie ze chlopak stal przy niej i musiala. Jezeli ona nie widzi w tym nic niewlasciwego to nie widze szans zeby Wasz zwiazek sie udal. No ale jak napisalam na poczatku chyba liczyles sie z tym, ze z 17 latka nie stworzy sie dojrzalego zwiazku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jesli laska nie widzi problemu w swoim psotepowaniu to ten zwiazek nie ma kompletnie zadnych szans. jak sie jest w zwiazku to jest niepisana umowa pomiedzy partnerami, zaufanie i takie zachowania nie maja miesjca. nie ublizac 17 latka ma po prostu dojrzalosc emocjonalna na poziomie pantofelka i sie tak bawi to sobie z tym poflirtuje przez neta, to z tamtym. to nie jest osoba gotowa na powazny zwiazek. jesli teraz klamie, mataczy to pomysl sobie co bedzie pozniej jak sie wezmie za facetow z reala. powie ci to co che uslyszec, ze jest wobec ciebie w porzadku a za twoimi plecami bedzie swoje robila. chcesz budowac milosc na klamstwach? a facet nie jest zbokiem tylko po prostu napalencem ktory znalazl chetna frajerke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb skasowała wiadomości z gościem, ale zostawiła z byłym. Wiadomości z nim ze stycznia ... na co zwróciłem uwagę, jej były napisał jej, że

ma dość tego Rafała, że go dobija i smutno mu kiedy powiedziała, że się w nim zauroczyła. Min dlatego z nią zerwał.

 

Saraid napisałaś

 

uważam ,ze ona się nie zmieni skoro w przeszłości już tak postępowała i chłopak zauważ jednak ją zostawił

 

Nigdzie nie napisałem, że z tego powodu ją zostawił, ale jedynie wspomniałem, iż jej były chłopak miał do niej o to pretensje.

Jak się okazało miałaś rację, że jedną z przyczyn rozstania był kontakt z Rafałem.

 

To ciekawe, że ona nie potrafi wyciągnąć wniosków, że coś musi być nie tak skoro w kolejnym związku kłótnie o niego się powtarzają i dochodzi do nieporozumień.

 

Zwala winę na to, że jestem za bardzo zazdrosny, a nie bierze pod uwagę, że mam prawo się tak czuć, nie bierze pod uwagę że coś w tym jest skoro poprzedni chłopak miał o to pretensje.

 

Jak to w ogóle możliwe, że się w nim mogła zauroczyć? Nigdy się nie widzieli, jedyny kontakt to fb, gg i skype. Jak to możliwe, że taka osoba znana z pisania może popsuć jeden związek i drugiemu również napsuć trochę krwi?

 

Szkoda, że dziewczyna usunęła archiwum rozmów, gdyż mogłem zrobić zdjęcia i wysłać jego żonie. Tak trochę zostaję w ręką w nocniku.

 

Chcę walczyć bo też cierpi moje męskie ego, że jakiś byle gnój miesza mi się w związek, wychodzi mu to na sucho. Rozbił poprzedni, na czym polega jego fenomen?

 

Moja laska twierdzi, że lubi z nim pisać i go lubi.

 

Jak kiedyś pisałem nie znoszę rywalizacji, tak teraz czuję że muszę postawić na swoim i gościa rozpierdolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, Nie jestes zbyt zazdrosny absolutnie,masz prawo wymagać szacunku i zasługujesz na niego w pełni.Czasem odejscie jest pozorną przegraną,a tak naprawdę zwyciestwem bo jeżeli się walczy o słuszną sprawe ok.a nie o to tylko by dowartoścować swoje ego męskie.Czasem obojetność jest najgorszą karą.Twoja dziewczyna i on zasługuja na tą obojetność.Uszanuj sam siebie inaczej nikt Cię nie bedzie szanował.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to, że dziewczyna rozmawia o takich rzeczach to pół biedy, ale jej reakcja po tymjak sie dowiedziałeś świadczy chyba o tym że jest strasznie egocentryczna. Może i rozumie co możesz czuć(choć wątpię) ale najwyrażniej jej to zupełnie nie obchodzi... Ja mam nadzieje, że w podobnej sytuacji nie stawiał bym żadnych ultimatów tylko po prostu odszedł. ...sry za to ale dziewczyna jest chyba po prostu głupia i nie chodzi o wiek. Jeśli jednak chcesz o to walczyć, to nie wiem czemu nie napiszesz kolesiowi że o wszystkim dowie sie jego żona. Napisz, że masz fragmenty rozmów i prześlesz je dalej. Napisz że w oparciu o takie fragmenty żona jeśli zdecydowała by sie odejść to może go puścić z torbami. Zakładam że jego małżeństwo modelowe nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×