Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, myślałam, że się wszystko jakoś poukłada, a tu się nie zanosi na to... jestem rozczarowana życiem, po raz kolejny... mam dość siebie... chcę przestać istnieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000 dobry film, ale szkoda, że tak mało powiedzieli o przyczynach. W sensie, ciekawi mnie dlaczego właściwie ludzie ze schizofrenią nie mają takich filtrów jak reszta? Skąd to się bierze?

 

coma, może glukozy za mało (poważnie, ja wczoraj nie jadłam przez ponad 10h i wszystkie interpretacje poszły w czarne scenariusze)? Nie jesteś w stanie zmienić sytuacji, która zapowiada się marnie? Nie jesteś w stanie czegoś poprawić, w jakiś sposób zmienić bieg wydarzeń na lepszy?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, pewnie mózg jakoś inaczej obrabia dane. Ja właśnie mam takie wrażenie jakby zwalił się na mnie nadmiar informacji i jakby nie było czegoś takiego że mózg myśli za mnie. Jakby nie ma tego pracownika, który mnie zastąpi. Trudno to wytłumaczyć, aczkolwiek niektórym się udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger ajć, nie cierpię. Jeździłam już wielokrotnie po 12h:x

 

monk.2000 jak tylko będę miała chwilę, poszukam trochę na ten temat. Zresztą spróbuję znaleźć oryginalne badanie, pewnie w dyskusji będzie parę hipotez:) Będę pisać, jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie pamiętam kiedy ostatnio dłużej jechałem pociągiem,ale nie wzbudzało to jakichś emocji,ot pociąg jak pociąg,czy autobus czy cokolwiek innego...

Zaś nie lubię za dużo jechać, po 4-5h zaczyna to być upierdliwe.

Nigdy jeszcze samolotem nie leciałem,trzeba kiedyś gdzieś poleciec :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×