Skocz do zawartości
Nerwica.com

psychoza


kaczy129

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat mam wrażenie że ludzie potrafią odebrać przesłane przeze mnie myśli a nie chcą się do tego przyznać . Z początku myślałem że mówię pod nosem ale tak nie było bo nagrywałem się na dyktafonie :-P jak staram się głośno myśleć . Zauważyłem że reagują na moje myśli tak jak bym się z daną osoba komunikowakł . Bardzo się boję tego bo powiedział bym na głos że wiem że mnie słyszy ale nie chce wyjść na wariata. Nieraz mam wrażenie że ludzi to bawi że mnie słyszą bo nie mam swoich prywatnych myśli ale od dłuższego czasu mam nad tym kontrole tak jak bym potrafił przesyłać myśli i mieć swoje ukryte ale nie zawsze tak jest. Wiem że to się wydaje niemożliwe ale za dużo miałem prawdopodobieństw w moim myśleniu czytałem też o chorobach psychicznych ale to co przeczytałem nie pokrywało się z tym jak odbieram tą całą sytyłacie . Wiem że tak jest i staram się to ignorować to tak jak by to miała być zagadka mojego życia na którą nie mam rozwiązania i nikt się nie stara mi pomóc chodź wiem że odbiera to co mu przesyłam w myślach.Czy to schizofrenia czy psychoza

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×