Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie wszyscy :)


słoneczna_dusza

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeczytałam kolorową gazetę z zeszłego roku w której był artykuł o dziewczynie która poprzez jakieś forum (nie jestem pewna czy to) uratowała komuś życie, i tak zaciekawiona trafiłam tutaj.

Tematyka forum nie jest mi obca, bo również przechodziłam przez beznadziejne okresy w życiu, ale dziś patrze już na to wszystko nieco inaczej, mam inny sposób myślenia, jednakże wiem co znaczy bezsens życia, depresja i kompletna życiowa beznadzieja.

Naturalnie dalej mam pewne życiowe problemy, z którymi jakoś próbuje sobie radzić.

Gdybyscie chcieli wiedzieć coś więcej albo poznać mnie pytajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, nieugięte w dążeniu do celów i waleczne dusze bohaterów robią wrażenie, gdy raczej ludzka, w tym moja mentalność przyzwyczajona jest do poddawania się, odpuszczania. A przecież powinno się walczyć, odkrywać w sobie siłę woli. Miło spotkać tu fanów mangi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fani mangi się nie przyznają, że wiedzą, co to manga / anime, ale do rzeczy:

owszem, uratowano tu forumowiczke, po tym, jak z niemaskowanego IP napisała, że chce sobie zrobić krzywdę.

Uratowała ją dzielna moderatorka,(Pani linka albo Pani korba?),

która zaangażowała się i potem osobiście odwiedzała ją w szpitalu.

konkretnego nicka dzielnej moderatorki ani tym bardziej uratowanej dziewczyny nie pamiętam,

ale jest w archiwum forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprasza się wszystkie Panie moderatorki i bohaterską forumowiczkę kasiątko,

która moderatorem jeszcze nie jest, z wynikłej drobnej pomyłki.

Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony.

Dla mnie Wy wszyscy jesteście wspaniali, aż mi się czasem z szacunku do Was pseudonimi pomylą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje problemy są to problemy rodzinne, wyniszczanie psychiczne przez najbliższą rodzinę z którym już umiem sobie radzić zdecydowanie lepiej niż w dzieciństwie, jednakże pewne rany pozostały, oprócz tego wpakowałam się w związek z trudnym człowiekiem, skłonnym do uzależnień, nie wiem co zrobić z tą znajomością, bo z drugiej strony jesteśmy do siebie bardzo przywiązani emocjonalnie. Ciężka jest też do zniesienia czasem codzienność, w poczuciu samotności i wyobcowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego wpakowałam się w związek z trudnym człowiekiem, skłonnym do uzależnień, nie wiem co zrobić z tą znajomością, bo z drugiej strony jesteśmy do siebie bardzo przywiązani emocjonalnie.

Ja się nie znam zupełnie na sprawach damsko męskich, ale jeśli ten człowiek jest do Ciebie przywiązany emocjonalnie, to powinien dla Ciebie zrezygnować z nałogów. Daj mu ultimatum: albo Ty albo nałogi. Jeśli wybierze nałogi, to znaczy że nie był Ciebie wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja chylę czoła, choć nie bardzo wiem o co chodzi :) Głęboki podziw i wyrazy uznania Kasiątko :)

 

Marcin20.04, on już zrezygnował z jednego z nałogów, jak to on określa dla mnie, z tym że wygląda to tak, że jeden nałóg zamienił na drugi. Tj teraz bierze bardzo silne leki, również przeciwbólowo ale często dlatego aby umieć normalnie funkcjonować, albo na zasadzie " polepszaczy humorów". Jednakże dla kobiety najgorszą cechą faceta jest babiarstwo....

Czy uważacie, że to normalnie że facet mając swoją dziewczynę szuka sobie jakiś koleżanek na necie, z którymi szybko przechodzi na inne płaszczyzny znajomości, gada przez telefon godzinami, czasami się z którąś spotka na żywo, oczywiście zawsze ma solidne wytłumaczenie albo jest to "przypadkiem", przy czym gdy proszę nigdy nie chce mi pokazać rozmów z nimi na necie ani esemesów?

Albo że mając swoją dziewczynę pisze do swojej byłej "uwielbiam cię:P"? niby że żartem, ale jednak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że to normalnie że facet mając swoją dziewczynę szuka sobie jakiś koleżanek na necie, z którymi szybko przechodzi na inne płaszczyzny znajomości, gada przez telefon godzinami, czasami się z którąś spotka na żywo, oczywiście zawsze ma solidne wytłumaczenie albo jest to "przypadkiem", przy czym gdy proszę nigdy nie chce mi pokazać rozmów z nimi na necie ani esemesów?

Albo że mając swoją dziewczynę pisze do swojej byłej "uwielbiam cię:P"? niby że żartem, ale jednak..

I w tym momencie znowu zaznaczę, że nie mam pojęcia na temat kontaktów damsko męskich, ale wydaje mi się to niezbyt normalne, a już na pewno nie w porządku wobec Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×