Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, ;)

no w sumie... one wszystkożerne :mrgreen:

 

fak... a tak się cieszyłam, że nie mam alergii... a tu od nawet nie wiem kiedy leje mi się z nosa. A jak wyszłam dzisiaj do sklepu to kichałam do tego co 3 minuty...wiosna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, od tylu osób to już słyszałem że zachowuje się jak typ który ma za sobą pół życia,babe i 2 bachorów,sam też często myśle o tym co w życiu się udało,co nie,robie jakieś "podsumowania",chyba faktycznie mnie dopadł przedwcześnie :mrgreen:

A z imprezą,czemu nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, moglabys mi napisac co tu jest napisane? translator tak tlumaczy, ze zdania kompletnie nie maja sensu. :-|

 

 

the most we can speak of is “radical immanence” (and, I would add, its corollary, minimal transcendence) Whereas “absolute immanence” is a differential term, one that points to something other than you, you are “radical immanence.” You are the radical identity of things in your lived world. As Laruelle puts it, you are one. I am one. There is no term legitimately separating your lived life from this world. But we think all of this–in language, concepts, representations, terms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×