Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


Gość Auman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Marcin, mam 19 lat. Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ coraz bardziej martwię się stanem swojego zdrowia psychicznego, a jestem pewny że znajdę tutaj wiele dobrych porad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w poniedziałek idę do lekarza. Wcześniej nie zwracałam na to, aż tak ogromnej uwagi, nie przeszkadzało mi to w normalnym funkcjonowaniu. Fakt, wiele rzeczy strasznie mnie dołowało, ale nie do takiego stopnia jak teraz. Wczoraj chciałam popełnić samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy, tyle nowych osób zagnieździło się w jednym temacie, że nie sposób wszystkim odpowiedzieć.

napograniczu, jak chcesz żeby ktoś się pochylił nad twoimi problemami to załóż nowy temat (na ogół ludzie się witają we własnym temacie), ale rejestruje się tu tyle osób, że nie zawsze (od razu) ktoś odpowie. Przecież nie dyżurują tu psycholodzy (no może z jednym wyjątkiem), a inne chore osoby.

Niestety jeśli kogoś boli to główną uwagę zwraca na siebie.

Po profesjonalną pomoc odsyłamy do lekarza, ale jak chcesz pogadać o naturze wszechświata, o tym co ci jest czy nie jest to nie krępuj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak stwierdzam ze brak zainteresowania moja osoba wiec chyba usune konto

Npograniczu , chcesz zainteresowania swoją Osobą?

-To zainteresuj NAS sobą, bo to co zasiejesz wróci do Ciebie stokrotnie , ,,anie straszysz ,że usuniesz konto.Ba takie zagrywki to dla dzieci w piaskownicy...sorry za dosadność ,ale tak to wygląda. Nic za darmo , pewnie masz wiele do zaoferowania , podzielenia się , pomocy innym cierpiącym ,wykorzystaj TO , potrafisz .

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu je mamy,

Ja jednak stwierdzam ze brak zainteresowania moja osoba wiec chyba usune konto :cry:

Witam wszystkich! Jestem tu nowa. Ciesze sie, ze znalazlam to forum. Zyc mi sie nie chce...Porobilam testy jakie tylko znalazlam w necie i wychodzi na to, ze to depresja. Mam tez cos, co nazywa sie rozchwianiem emocjonalnym. Zyc mi sie nie chce, jestem wciaz poddenerwowana, w stanie beznadziei, zalekniona, zle spie, a wlasciwie wcale nie sypiam. Jestem od lat poza granicami Polski. Powoduje to u mnie tez nostalgie i tesknote. Obawiam sie psychotropow, ale dluzej juz nie daje rady. Mam nadzieje, ze od Was sie dowiem wiele na temat moich problemow. Pragne Was wszystkich przeprosic za ew. blety w moich tekstach. Lata poza Krajem robia swoje :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ja zalogowałam się tutaj bo miałam problemy z zaufaniem, mój chłopak bardzo cierpiał z tego powodu ale dzięki temu forum zrozumiałam czemu tak się działo, teraz lubię tu zaglądać i czytać sobie co piszą ludzie ale przede wszystkim wasze wpisy pomagają mi pracować nad sobą i pozwalają uwierzyć, że będzie dobrze :D jeszcze długa droga przede mną i dużo pracy nade mną ale wierzę, że pokonam to chlerstwo bo mam koło siebie wspaniałego człowieka i moje kochane córeczki :D i życzę wam wszystkim szczęścia i trzymam za was kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzę, że pokonam to chlerstwo bo mam koło siebie wspaniałego człowieka

Słusznie, wartościowa osoba, która zrozumie nasz problem jest niezbędna w pokonywaniu przeciwności.

Jeszcze wczoraj, kiedy się tu zarejestrowałem, byłem załamany, ale poznałem tu cudowną osobę, która mnie rozumie i chce mi pomóc. :) Dzięki niej szybko zauważyłem że na świecie istnieją dobrzy ludzie i uwierzyłem że mogę być zdrowy. :) Życzę Ci powiedzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzę, że pokonam to chlerstwo bo mam koło siebie wspaniałego człowieka

Słusznie, wartościowa osoba, która zrozumie nasz problem jest niezbędna w pokonywaniu przeciwności.

Jeszcze wczoraj, kiedy się tu zarejestrowałem, byłem załamany, ale poznałem tu cudowną osobę, która mnie rozumie i chce mi pomóc. :) Dzięki niej szybko zauważyłem że na świecie istnieją dobrzy ludzie i uwierzyłem że mogę być zdrowy. :) Życzę Ci powiedzenia. :)

 

 

dokładnie bo właśnie o to chodzi, że nauczyć się od nowa wierzyć w ludzi bo nie wszyscy są źli, nie wszyscy chcą nas skrzywdzić, nie wszyscy chcą nas wykorzystać, a jeśli tak będziemy myśleć to możemy stracić bezpowrotną szansę na spotkanie kogoś naprawdę wartościowego, kogoś kto odmieni nasze życie. nauczyć się wierzyć hm tak mało, a zarazem tak wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×