Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Polećcie proszę dobrego terapeutę/terapeutkę z Bielska....Albo okolic.

Z góry dzięki

też bym chciała wiedzieć, kiedyś będzie trzeba ruszyć tyłek na terapię :hide:

 

 

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1710196/Iwona-Kubiak/psychoterapeuta/Bielsko-Biala

 

Macie,ale osobiście nie korzystałem,może warto poszukać też innych ?

http://www.rankinglekarzy.pl/znalezieni-lekarze/specjalizacje-psychoterapeuta/miasto-Bielsko-Bia%C5%82a/wojewodztwo-%C5%9Bl%C4%85skie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Polećcie proszę dobrego terapeutę/terapeutkę z Bielska....Albo okolic.

Z góry dzięki

też bym chciała wiedzieć, kiedyś będzie trzeba ruszyć tyłek na terapię :hide:

 

 

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1710196/Iwona-Kubiak/psychoterapeuta/Bielsko-Biala

 

Macie,ale osobiście nie korzystałem,może warto poszukać też innych ?

http://www.rankinglekarzy.pl/znalezieni-lekarze/specjalizacje-psychoterapeuta/miasto-Bielsko-Bia%C5%82a/wojewodztwo-%C5%9Bl%C4%85skie

 

 

Dzięki wielkie:)

 

A może ktoś coś napisze z własnego doświadczenia?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie zbieram/nie zbieram na terapie... caly czas szydze z siebie i mysle, ze przesadzam i kto to slyszal zebym ja miala jakis problem albo zebym byla na cos chora... jestem pewnie przewrażliwiona i nie zajmuje sie prawdziwymi problemami jak reszta spoleczenstwa...

 

A dzisiaj jeszcze sie nie wyspie, bo czeka mnie nocka nauki... A jak Wy sie czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, Znam ten tok myślenia, i jest on błędny,masz prawo do tych własnych problemów,jak każdy,nieważne jakie są,możesz mieć w sobie tyle "egoizmu" by na nich się skupić, i próbować je rozwiązywać,inaczej "uśpione",bądź "zduszone" uderzą kiedyś z jeszcze gorszą "mocą"...

I trzeba pamiętać,że każdy problem musi mieć przyczynę...

Przecież to nie tak,że na "zawołanie" masz podły nastrój,czy nie ufasz ludziom? (nie wiem jaki rodzaj schorzenia cię dotknął...)

A "prawdziwe" problemy..? Kogóż one obchodzą,jeśli psycha się sypie..

 

 

Co do samopoczucia - całkiem ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, tak,ciężko dopuścić myśli,czy objawy "ja chory/a?" "przecież nic mi nie jest,wymyślam bzdury zamiast się czymś zająć" Owszem,jakoś tak jest że myśli się w ten sposób.

Mówisz że niektóre są,a niektórych niema...cóż to wszystko czasem odchodzi,czasem wraca.

Jednak jeśli czujesz że coś jest nie tak,ale tego nie widać - to zapewne coś nie do końca gra,ale tylko ty możesz sobie pomóc.

Jedyne co mogę poradzić,to zaakceptuj swoje problemy (próbuj,nir da sie raczej "ot tak") i walcz z nimi,z czasem powinno być lepiej :)

 

Twój podpis pasuje do twojej sytuacji w umyśle? Bo u mnie czasem dokładnie słowo w słowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. To cytat z filmu "Dzień świra", tak samo jak ten, co powiesz na to :105: : "Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć oczy, ze strachu przed świtem, zupełnie nie wiem, co zrobić z nadchodzącym dniem. No nie mogę. (O, ku*wa! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego). Mam niby jakieś obowiązki, a przecież – pustka, jakby zupełnie nie miało znaczenia czy wstanę czy nie wstanę, czy zrobię coś, czy nie zrobię (ja pier*olę), higiena, jedzenie, praca, jedzenie, praca, palenie, proszki, sen. (Ja pier*olę, ku*wa)." Oba opisują obecny stan ducha w okolo 70%. Dochodzi do tego jeszcze ogolny smutek, żal i kilka innych gadżetów, ehh ;) az sama siebie rozsmieszam.

 

wiesz, może by było łatwiej zacząć z kimś terapie. Może bym inaczej na to patrzyła, ale ogolnie to czuje sie bardzo samotna ze swoim problemem. To uczucie narasta, a wokół tylu ludzi, których zaczynam nienawidzić z dnia na dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jezeli chodzi o psychoterapie ja chodzilam do dwoch psychoterapeutek w Bielsku niestety prywatnie. Duzo mnie to kasy kosztowalo, ale duzo tez nauczylo. Moge je polecic chociaz sa rozne jak ogien i woda, p.Nikiel i p.Liana. W przypadku pytan piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika K. Pani Iwona Kubiak jest doktorem nauk humanistycznych, o ile wiem specjalizuje się w nurcie psychodynamicznym i systemowym. 3 lata temu poddałem się terapii indywidualnej w jej gabinecie w Cieszynie (w tej chwili już tam nie prowadzi gabinetu), już po kilku spotkaniach poczułem lekką poprawę. Jest profesjonalistką z prawdziwego zdarzenia, potrafi przyprzeć człowieka do muru swoimi pytaniami, a tym samym zmienić jego chore myślenie. Niestety przyjmuje tylko prywatnie bodajże przy ul. Kamińskiego 19 w B-B.

 

http://www.znanylekarz.pl/iwona-kubiak/terapeuta/bielsko-biala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×