Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, wiesz gdyby to były zajęcia lub załatwienia to moja niechęć była chociaż troche zrozumiala.. z koleżanką sie umówiłam, a wolałabym z łóżka niewychodzić :angel:

a to masz waszmość rację, na cóż komu towarzystwo takiego impertynenta :mrgreen:

 

-- 20 kwi 2013, 12:22 --

 

virgo21, cześć, różowy potworku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, :mrgreen:

haha... kiedys moja przyjaciółka też tak to odczytała i zapytała się po co ja chodzę z burakami na spacer :P i od tej pory zawsze jak z nimi wychodze mówie że idę z burakami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tak pieszczotliwie można się do nich zwracać :))

 

monk.2000, a czego słuchasz, bo słyszałam, że zabierasz muzę na zlot?

 

-- 20 kwi 2013, 13:33 --

 

Aranjani, burakami

burakami

burakami

images?q=tbn:ANd9GcSX3ZdOoh_K7HchtwkCefgqb0GDNSHarY5gKg4MZpCkJdrXRwdo

Jakby nie patrzeć,znacznie bardziej posłuszne,niźli 3 psy..

pyyyyyycha!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, powiem tak. To jakie się czyta książki, jakie ogląda filmy i czego słucha dużo mówi o człowieku. Ja słuchałem rocka z lat 70, głównie te bardziej znane zespoły, plus rock progresywny, jednak z upływem czasu zatęskniłem za czymś prostym, kolorowym i wesołym, przez co zacząłem się interesować muzyką rozrywkową z lat 80, soft rock, pop, funk, R&B. Zgadzam się, że ta muzyka nie każdemu może się podobać, jest z lekka kiczowata. Jednak słuchanie czegoś bardziej ambitnego odpada, moja przypadłość jest taka, że wszystko komplikuję. Poza tym mam złe odczucia związane z cięższą muzyką. Stąd taki wybór. Jeśli pytasz o jakieś konkretne zespoły, które mam na dysku i mógłbym przywieść to mogę paroma nazwami sypnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, pomyslalem, ze bylas gdzies na rynku po buraki :smile: ciekawe co psy na to, prawdopodobnie nie rozumieja, ale byc moze, intuicyjnie wyczuwaja, ze je obrazasz. :smile:

 

-- 20 kwi 2013, 13:43 --

 

monk.2000, no faktycznie jak sobie puscilem to cars, to sie zdziwilem az, wsrod rowiesnikow nie znam nikogo kto takiej muzy slucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×