Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

DeNiro, no... mój zwariował wczoraj... gaśnie przy naciśnięciu sprzęgła, zamek centralny padł, bagażnika się nie da otworzyć... więc musiałam do niego wchodzic przez tylne siedzenia żeby zakupy wyciągnąć (dobrze że kratka była nieprzykręcona to sie udało bo inaczej dupa by z tego była) :twisted:

 

a Twój padł tak na amen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, a mojemu coś z chłodnicą się stało, bo przegrzał się na maxa i dymiło się spod maski :mrgreen: wlałem płyn do chłodnicy, ale nie pomogło i nawet do domu nie dojechałem i musiałem zostawić go na innym osiedlu :D wkrótce muszę po niego wrócić ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, współczuje... ja też tak raz miałam... nie chcę Cie straszyc ale mogła pójść uszczelka pod głowicą... u mnie tak poszła, wymieniłam ją a i tak się skończyło na wymianie silnika, bo przez to przegrzanie szlag go trafił :? mam nadzieję, że u Ciebie będzie lepiej :smile:

 

Saraid, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, kurde... To byłoby niezbyt wesoło, gdyby u mnie coś takiego było... Wymiana silnika to chyba jakby cały samochód był już do niczego. Wkrótce pojadę do mechanika to oceni, oby po mojej myśli.

Swoją drogą zabawnie musiało to wyglądać jak wyciągałaś te zakupy ze swojego auta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×