Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie spie teraz jestem na trittico i mnie ono masakruje jak piła mechaniczna , czas do zolpa wrócic , bo po tym czym nie wiem na drugi dzień co sie dzieje ze mna i jeszcze mam jazdy jakies emocjonalne i niedobrze mi a po zolpi tego nie mam a wszyscy tak narzekaja a i działanie nesenne mizerne tego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba uboki mam po trittico nasilenie i tak dosc mocnych wachniec emocji z takiego nawet w miare samopoczucia do beznadziei i dodatkowo niedobrze mi po tym i taka zamulona chodze , głowa mnie boli, wszyscy tak narzekaja na tego zolpa mnie on usypia szybko i na drugi dzień jest spokój , tylko jego wada,ze na urwanym filmie zamiast dwóch tabsów mozna więcej wziasc ,ale jak tego sie nie zrobi to jest ok,a dziąłnie nasenne trittico tez jest słabe , bo jakby fajnie usypiało to bym moze te uboki jakos zakceptowała

 

-- 17 kwi 2013, 02:00 --

 

ja ide lulu próbować a nóz widelec , wiec branoc kochani :papa::zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba uboki mam po trittico nasilenie i tak dosc mocnych wachniec emocji z takiego nawet w miare samopoczucia do beznadziei i dodatkowo niedobrze mi po tym i taka zamulona chodze , głowa mnie boli, wszyscy tak narzekaja na tego zolpa mnie on usypia szybko i na drugi dzień jest spokój , tylko jego wada,ze na urwanym filmie zamiast dwóch tabsów mozna więcej wziasc ,ale jak tego sie nie zrobi to jest ok,a dziąłnie nasenne trittico tez jest słabe , bo jakby fajnie usypiało to bym moze te uboki jakos zakceptowała

 

-- 17 kwi 2013, 02:00 --

 

ja ide lulu próbować a nóz widelec , wiec branoc kochani :papa::zzz:

 

 

 

Ja też od niedawna jestem na Trittico i ani nie pomaga ani zbytnio skutków ubocznych nie widzę .No może lekko myśli s... się nasilają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×