Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, mysle, ze wiekszosc z Nas je ma, On tylko mowi to na glos

 

-- 17 kwi 2013, 20:18 --

 

ludzi, u ktorych mieszkam, odwiedzial siostra z dzieckiem. takim, co to juz chodzi ale jeszcze w lozeczku spi. i zostaje na kilka dni. MAKABRA. juz trzeba byc cicho, "bo maly zasypia". nienawidze malych dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, konstytucji szukasz? u mnie koncowka wytrzymalosci psychicznej. chyba pojade na tabletach uspokajajacych dopoki On nie wroci, postaram sie sobie terapie szybciej zalatwic i wogole.

wykonczony, ja bym tam nie chciala miec takiego gownianego zycia w nieskonczonosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, konstytucji szukasz? u mnie koncowka wytrzymalosci psychicznej. chyba pojade na tabletach uspokajajacych dopoki On nie wroci, postaram sie sobie terapie szybciej zalatwic i wogole.

 

a to juz bym wolal chyba piwem sie zaprawic.

 

szukam konstytucji takiej wlasnej, wlasnego punktu odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, konstytucji szukasz? u mnie koncowka wytrzymalosci psychicznej. chyba pojade na tabletach uspokajajacych dopoki On nie wroci, postaram sie sobie terapie szybciej zalatwic i wogole.

 

a to juz bym wolal chyba piwem sie zaprawic.

 

szukam konstytucji takiej wlasnej, wlasnego punktu odniesienia.

 

jak pije, to mi czasem niezle odpierdala. zaczynam sie popisywac, pajacowac no i czasem lapie dola. przed chwila bylam mimo to w trakcie picia piwa, bo stwierdzilam, ze tabletki wezme dopiero, jak bedzie zle. no i co? no i rozlalam je na polowe lozka :/ nie wiem, co zrobic oprocz wyprania poscieli i koca- pewnie i tak bedzie ladnie je*alo. swoja droga dobrze, ze redds, heeh, przynajmniej malinowo

a to w takim razie powodzenia! sama chcialabym znalezc. ale moze latwiej wykreowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×