Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Toruń]


Torunianka

Rekomendowane odpowiedzi

zdezorientowany85, jestem za.Można by było wciągnąć Włock i okolice.Tylko ja niestety jestem bardzo ograniczona z czasem tzn. wieczorami odpadam bo nie mam autobusu.Mogę przebywać w Tor między 10 a 14-stą. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym proponował date 4 maja to jest sobota w Toruniu pomimo tego że jestem z Włocławka moge podjechać wypasionym pociągiem i zostałaby do ustalenia kwestia godziny i miejsca spotkania chyba że komuś nie pasuje 4 maj to pisać można ustalić inny termin czas pokazać że ludzie mający problemy psychiczne też mogą się integrować w swoim gronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wszystko jedno tylko w okolicach południa w dni powszednie,ewentualnie piątki popołudniu jak mam zjazdy w szkole.24.04 na bank jestem w Tor u lekarza w PZP na Mickiewicza jakby ktoś chciał mnie poznać może podejść.Będę od godz. 10-11 czekała u lekarza u dr Korzybskiej to jest gabinet 10 albo 9 na parterze.

 

-- 13 kwi 2013, 18:37 --

 

Dziękuję Ci, Monar, że się ze mną liczysz :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę mogła tego 24, to podejdę, jeszcze zależy od humoru, od dnia.

 

-- 13 kwi 2013, 18:40 --

 

kasiątko, zaszkodziła mi...

 

-- 13 kwi 2013, 18:41 --

 

na rozmowy takie o życiu jej się zbierało, o Bogu zaczęła pieprzyć, nienawidzę tej baby.

jak dla mnie: chyba kobitka jest z jakiegoś kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, fajnie by było gdybyś podeszła.

Do mnie nigdy o Bogu nie wspominała i nie jest wylewna,raczej słucha.Może mówimy o dwóch różnych osobach.Dorota Korzybska,taka dosyć młoda,szczupła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, nie otwiera mi się ten link,ale jak Dorota to na pewno ona.

 

Ja ją cenię jako dobrego fachowca z doborem leków choć trochę dziwna też mi się wydaje,ale w końcu to psychiatra więc może fiksację jej się udzieliły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

No ja już nie wiem, kiedy chcecie się spotkać, czuję, że to jakiś niewypał. :P

 

Hmmm... Ja tu nowy, ale też się chętnie spotkam. Może ktoś z dłuższym stażem przejrzy temat, poda najbardziej (względnie) pasujące wszystkim terminy. I po odzewie ze strony chętnych podejmie jakąś decyzję? Może faktycznie, w ten długi, majowy "weekend"? Mi jak na razie pasuje każdy termin. Do 6 maja powinienem być chyba wolny...

 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, mi tak samo póki co pasuje każdy termin, w ten weekend mam zajęcia, potem dopiero za 3 tygodnie, zatem można by było spotkać się i w weekend i w tygodniu, lecz kasiątko w weekend nie może, a jedynie w tygodniu w godzinach południowych...

Więc piszcie kiedy Wam pasuje w tygodniu ok. 12.00

I kasiątko niech napisze, czy może 3 maja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×