Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, czarna dupa ? to jak u mnie , bo dziś pływałem po warszawsku , w końcu słoneczko wyszło :P

Snejana, niunia nie narzekaj , bo ma przynajmniej kto zlew naprawić i się nadmiaru jedzenia pozbyć :P mecz nie ? to oddam siostrze czekoladki , te co ukradłem siostrze 2 dni temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jeszcze troche przede mną... jest ciężko ale moze jkaos to wszystko się ułoży:) dzięki :)

a ja dzisiaj miałam zapiekanke z makaronem miesem mielonym i sosoem serowym :)

 

Tomcio Nerwica, ;) też bym chciała czarna dupe od pływania po warszawsku ;) boli? czy piecze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, niunia? za to to w ogóle ciasta nie będzie :evil: jakim cudem się u brata przez dwa dni uchowały czekoladki? pewno wszystko zjadłeś żarłoku i same papierki są w pudełku :P

 

-- 16 kwi 2013, 19:49 --

 

Aranjani, ściskam i powodzenia :) mmm, i po co ja pytałam, znowu miałaś takie pyszności a ja dziś mam detox i nie jem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mam to matce ona do wszystkich mówi niunia , słoneczko , kochanie ( do obcych ludzi też ) i mi to weszło w nawyk , tylko kochanie nie mówię :P mało zjadłem , ale musi siostra obiecać , że wałkiem nie dostanę , to się siostra przekona ile zostało :P

Aranjani, boli i piecze , ale było warto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, słoneczko i kochanie to jeszcze spoko, sama tak czasem mówię, ale niunia to jakoś dziwnie :P a nie takiego kota w worku to ja nie kupię, już niech będzie ten mecz, tylko brat dorzuci piwo :mrgreen:

 

-- 16 kwi 2013, 19:58 --

 

Aranjani, tak i właśnie takim sposobem się leczę :mrgreen: miało dziś być też bez palenia, ale za dużo wyrzeczeń, nie wytrzymałam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mi się zdarzyło powiedzieć do sprzedawczyni w sklepie " niunia jeszcze cole poproszę " i dziwnie się spojrzała , zapominam się czasem :P dorzucam piwo , ale za tak rarytas może siostra obejrzeć tylko jedną połowę meczu :P

Aranjani, chodzi bardziej o podtrzymanie tradycji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×