Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, a myslisz, ze podstawnie Cie skierowali na terapie uzaleznien? moze troche Ci sie rozjasni po jutrze, mam nadzieje, trzymam kciuki i napisz jutro, jak poszlo koniecznie! ja to sie juz nie moge doczekac terapii. coprawda gowniana jakas, z tego co widze, ale moze uda mi sie wykombinowac skierowanie do psychologa na NHS, zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impermeable, nie jestem pewna czy mieli podstawy, trudny temat. Z jednej strony tak, ale z drugiej nie mogę się pogodzić z tym, że leczenie przebiegnie w tej kolejności, bo niektóre 'dodatki' pozwalały mi na zrozumieniu mojej choroby i bardziej racjonalne podejście. Jutro się wyjaśni :) A Ty na jaką terapię się wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, chyba z reguly bywa tak, ze przeciez nie zawsze wiemy dokladnie, co Nam dolega a diagnoza postawiona przez lekarza wydaje sie wzieta z Kosmosu, ale moze akurat, moze jakas pokrecona sciezka prowadzi na terapie uzaleznien...

ja... nie wiem. podejrzewam u siebie bpd, ale ostatnio zaczely mi dokuczac ataki paniki w samotnosci, nie potrafie zyc dla samej siebie. takze wyjdzie w praniu :) troche sie martwie, bo to tylko 6 sesji, ale moze to tylko jakas terapia wstepna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, dzieki za wsparcie:) jak sie nie uda isc dalej na NHS to poszukam dobrego polskiego psychologa gdzies tu blisko. a propos, to ja tez u siebei ciagle znajduje cos nowego i coraz ciezej mi, wcale nie jakos pozytywnie.

Candy14, wolalabym zajarac. ale nie moge. wiec ostatecznie :D a co pijesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×