Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zwycięstwo z HOCD :)


lockheed

Rekomendowane odpowiedzi

Częśc mnie pewnie kojarzy, nie byłem aktywny może zbyt często. Już zapomniałem kiedy miałem ostatnie gorsze dni, zastanawianie się czy jestem gejem czy nie. Około 2,5 tygodnia temu ostatnia taka myśl.

 

1. Czego się bałem, jakie dziwne uczucie miałem, że mi stanie, że pocałuję kumpla to każdy może w archiwum odszukać.

2. To co się zmieniło?

Jest ze mna tak dobrze, że szajba mi uderzyła do głowy :D Nie mam deprechy, piję z kumplami alkohol, śmiejemy się, cieszę się życiem.

 

Co do mojej seksualności, zdałem sobie sprawę, że walka z HOCD nauczyła mnie tego jakim jestem i żeby siebie zaakceptować (taaak już sracie w gacie), ale nie, nie o to chodzi. Zaakceptowałem w pełni siebie, jestem więcej niż 100% hetero, naprawdę nie czuję się w żadnym stopniu gejem. Mogę się z tego śmiać, że zrobię gościowi laskę, mogę to nawet jakiemuś zaproponować w formie żartu bo wiem, że to nie jest to czego pragnę.

 

Moje życie jakby wyszło z cienia teraz. Mam ogromne libido, mam taką ochotę na dziewczyny, że ja sam siebie nie ogarniam! Naprawdę, przeżywam drugie dojrzewanie chyba! Mimo, że mam dziewczynę jestem mocno zainteresowany inną, planuję ze swoją zerwać. Będzie dobrze naprawdę, nie bójcie się nic. Miałem taki mętlik w głowie, że wręcz byłem pewien, że jestem gejem. "CZUŁEM" coś do gościa/gości. Ale teraz widzę różnicę, naprawdę jest różnica. Nawet nie wiecie jak to wam może w głowach popierdolić.

 

Trzymajcie się! Nie mam przymusu wchodzić na żadne fora, ale tak sobie pomyślałem, że was pokrzepi moje zwycięstwo po 3 latach katorgi dzień w dzień. Teraz boję się, że komuś krzywdę moge zrobić, ale strach jest delikatny.

 

Jak to przy OCD, należy sie spodziewać nawrotu tej fazy o byciu gejem, ale wazne to co się do tej pory nauczyłem!

 

DACIE RADĘ chłopaki i dziewczyny! Ściskam was mocno, a dziewczyny całuję w policzek :) Niestety raczej nie będę miał ochoty czytać odpowiedzi w tym temacie, nie chcę wracać do tego wszystkiego. Mam nadzieję, że się nie spotkamy nigdy na forum o tej tematyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×