Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Mi forum bardzo pomogło, ponieważ dzięki Wam widzę, że inni ludzie mają podobne objawy do moich, więc to nie koniec świata, a po drugie czerpię z Waszych sposobów walki z lękami i w złych chwilach przypominam je sobie. Czym więcej sposobów na walkę z lękiem, tym bliżej do wyzdrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi forum bardzo pomogło, ponieważ dzięki Wam widzę, że inni ludzie mają podobne objawy do moich, więc to nie koniec świata, a po drugie czerpię z Waszych sposobów walki z lękami i w złych chwilach przypominam je sobie. Czym więcej sposobów na walkę z lękiem, tym bliżej do wyzdrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi forum bardzo pomogło, ponieważ dzięki Wam widzę, że inni ludzie mają podobne objawy do moich, więc to nie koniec świata, a po drugie czerpię z Waszych sposobów walki z lękami i w złych chwilach przypominam je sobie. Czym więcej sposobów na walkę z lękiem, tym bliżej do wyzdrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heej, nie bardzo wiem jak dodawać tu osobno komentarze, więc dodam w odpowiedzi na inny (wybaczcie). Od 2012 roku mam nerwicę, mam naprawdę sporo stresów i właściwie to jest główna przyczyna:(. mniej więcej też od tego momentu mam objawy nerwicowe, głównie bóle głowy,serca (+ szybkie bicie),pocenie się ,drętwienie kończyn jak i kręgosłupa nie mogę spać itp. Byłam u lekarza, kazał mi zrobić badania: krew, mocz, ob itp. Także ekg i nic wszystko ok.Biorę validol, Sympramol a na noc Afoobam. Dodam ze mam lek przed zatłoczonymi miejscami bary,kina,autobusy...własnie tam dostaje ataków;(

Pozdrawiam wszystkich, którzy przechodzą to co ja….. 3-majcie sie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heej, nie bardzo wiem jak dodawać tu osobno komentarze, więc dodam w odpowiedzi na inny (wybaczcie). Od 2012 roku mam nerwicę, mam naprawdę sporo stresów i właściwie to jest główna przyczyna:(. mniej więcej też od tego momentu mam objawy nerwicowe, głównie bóle głowy,serca (+ szybkie bicie),pocenie się ,drętwienie kończyn jak i kręgosłupa nie mogę spać itp. Byłam u lekarza, kazał mi zrobić badania: krew, mocz, ob itp. Także ekg i nic wszystko ok.Biorę validol, Sympramol a na noc Afoobam. Dodam ze mam lek przed zatłoczonymi miejscami bary,kina,autobusy...własnie tam dostaje ataków;(

Pozdrawiam wszystkich, którzy przechodzą to co ja….. 3-majcie sie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie cierpię na żadną przypadłość psychiczną (a przynajmniej niczego takiego nie stwierdziłem). Interesują mnie jednak omawiane tu sprawy z przyczyn osobistych.

Chciałem Wam tylko napisać, że jest to najbardziej przyjazne forum, pod względem wzajemnego zrozumienia i szacunku użytkowników, jakie kiedykolwiek spotkałem. I to niby Wy się macie leczyć? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru piwach przypomniałem sobie o tym forum, w mailu znalzałem nicka i zalogowałem się na stary nick po dłuższym czasie :). Nie wiem kto pozostał z tego forum po ok. 2 latach, miałem silna nerwicę natrectw, która nawet przechodziła w nerwicę lekową, alejakoś przeszło. No nie do końca, czasem jeszcze mam nerwicę natrętcw, alenie aż tak silna żeby przeszkadzała w normalnym funkcjonowaniu. Depresję w jakiś sposób dalej mam, ale to raczej system, który wyrzucił człowieka poza nawias.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa, ale sama obecność ludzi, którzy rozumieją co czuję, już dużo dla mnie znaczy. Mam nadzieję, że sama też będę w stanie pomóc, wesprzeć lub choć wysłuchać. Wiem, jak tego brak na co dzień, kiedy każdy ci wpaja, że wymyślasz i mas się wziąć w garść, co wcale nie jest takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od jakiegos czasu przeglądałam to forum, a dziś zdecydowałam się założyć konto.

Miło jest poczuć, że takich osób jak ja (zmagających się z depresją i silnymi lękami) jest więcej, że to się zdarza i da się walczyć.

 

Mam nadzieję, że będę mogła raz na jakiś czas "wylać" z siebie czarę goryczy, która się we mnie zbiera, a przy okazji wesprzeć innych poprzez wymianę doświadczeń.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×