Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Białystok]


baraqs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam białostoczanie. Co powiecie mi o terapii grupowej w ośrodku Meandra na Kujawskiej? Terapia intensywna codzienna , kilka godzin.

Chyba muszę dostać L4- boję się że będzie trochę to dziwnie wyglądało u pracodawcy:/

 

Czy ktoś był na takiej formie terapii? Czy warto. Słyszałem że najszybciej może pomóc. Co sądzicie o tym ośrodku. Byłem u Pana Marka Dawidowicza.

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam białostoczanie. Co powiecie mi o terapii grupowej w ośrodku Meandra na Kujawskiej? Terapia intensywna codzienna , kilka godzin.

Chyba muszę dostać L4- boję się że będzie trochę to dziwnie wyglądało u pracodawcy:/

 

Czy ktoś był na takiej formie terapii? Czy warto. Słyszałem że najszybciej może pomóc. Co sądzicie o tym ośrodku. Byłem u Pana Marka Dawidowicza.

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był na takiej formie terapii? Czy warto. Słyszałem że najszybciej może pomóc. Co sądzicie o tym ośrodku. Byłem u Pana Marka Dawidowicza.

 

Trochę już pisałam tu na temat terapii grupowych (str 16), korzystałam z takiej formy pomocy i uważam że warto.

Mój mąż był w grupie u pana Marka i ta terapia mu skutecznie pomogła.

Choć na pewno nie jest lekko, trzeba się przygotować na ciężką pracę i nawet na pogorszenie samopoczucia w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był na takiej formie terapii? Czy warto. Słyszałem że najszybciej może pomóc. Co sądzicie o tym ośrodku. Byłem u Pana Marka Dawidowicza.

 

Trochę już pisałam tu na temat terapii grupowych (str 16), korzystałam z takiej formy pomocy i uważam że warto.

Mój mąż był w grupie u pana Marka i ta terapia mu skutecznie pomogła.

Choć na pewno nie jest lekko, trzeba się przygotować na ciężką pracę i nawet na pogorszenie samopoczucia w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak myślicie czy leczenie na oddziale psychoterapii w Choroszczy ma sens? Moja nowa pani dr uczepiła się tego bardzo a ja strasznie boje się położenia do szpitala.... ;(

 

-- 18 mar 2013, 22:24 --

 

Mieliście może kontakt z dr Chmielewską( z której zrezygnowałam) i dr Dec-Arciuch ? Będę wdzięczna za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie wiem gdzie szukać pomocy w Białymstoku. Sama nie wiem co mi jest, nigdy nie chodziłam na terapię. Moimi głównymi problemami są bardzo niska samoocena, wieczne lęki, uciekanie od rzeczywistości, wielki smutek itd. Myślę o tym, żeby wybrać się do psychologa, wygadanie się, to, że psycholog mnie wysłucha, zrozumie i nie wyśmieje, bardzo by mi pomogło. Kogo polecacie, na wizyty prywatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie wiem gdzie szukać pomocy w Białymstoku. Sama nie wiem co mi jest, nigdy nie chodziłam na terapię. Moimi głównymi problemami są bardzo niska samoocena, wieczne lęki, uciekanie od rzeczywistości, wielki smutek itd. Myślę o tym, żeby wybrać się do psychologa, wygadanie się, to, że psycholog mnie wysłucha, zrozumie i nie wyśmieje, bardzo by mi pomogło. Kogo polecacie, na wizyty prywatne?

 

 

Hej littleMi,

 

Korzystałem z pomocy Anny Zawistowskiej: bardzo dobra psychoterapeutka, która pomogła mi się zacząć składać do kupy. Oprócz prywatnego gabinetu na ul. Warszawskiej przyjmuje też w przychodni na ulicy Leszczynowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×