Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

:D sympatia.pl:)widzielismy sie raz dopiero,ale twierdzi,ze juz kocha nad zycie mnie i moje dziecko,banalne i niemozliwe jak cholera :D nie jest to jednak typ podrywacza,pogadalismy sporo wczesniej przez tel i na gg,nie wiem czy mozna tak kogos poznac...moze troche.

choroby psychicznej nie ma,wie o mojej nerwicy i stwierdzil,ze postara sie ze wszystkich sil bym byla zdrowa,dziwne nie :D

mial troche spieprzone zycie,rozwodzi sie wlasnie rok po rozstaniu,ma synka i bardzo go kocha i w ogole wszystkich kocha a mnie zwlaszcza :D

uzewnetrznilam sie troche no:)nie nabijajcie sie ze mnie,zem taka naiwna,ale jak czlowiek szuka i cos sie pojawia to za kazdym razem mysli,ze to to wlasnie...no i ma nadzieje.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]

normalnie poznali sie we windzie i żyli długo i szczęsliwie,no prawie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarać liście bananowca

:mrgreen: jadę z Tobą. Moja latorośl też wyedukowana na temat szkodliwości palenia.

 

Jestem zadowolona (wreszcie)

oby tak dalej. Może i ja pójdę powydawać pieniążki? ale później te wyrzuty sumienia. Niestety, nie mam hamulców podczas robienia zakupów...

 

mam pierwszy dzień na uczelni

trzymam za Ciebie kciuki. Będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba,ze mam schizofrenie czyli jak to nazywa moja przyjaciolka jestem schizofredka i wszytsko to sobie wymyslilam,ale to forum istnieje czy tez nie?? :D nawet jesli nie to w mojej chorej glowie zobaczylam Wasza odpowiedz ze oczywiscie czyli i tak bym sie nie dowiedziala :D no i trudno jak jestem schizofredka to przynajmniej mam rycerza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa, polecam się na przyszłość. Jesli tylko poprawi Ci to humorek :D Ja ostatnio miewam się nieźle, mam dobry nastrój. Chętnie się nim podzielę.

 

Natik, wszystko potrzebuje czasu. Możliwe, że to jest właśnie TEN, czego Ci zyczę.

 

A Ty, Bethi, łap za notesik! Ile masz się zamiar jeszcze męczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natik, dobrze, że masz na tyle sił i wiary, że robisz coś dla siebie. Jestem spokojna o Ciebie - jesteś rozsądną kobietą, doświadczoną i co ważniejsze, znającą swoją wartość, dlatego będziesz wiedziała co robić, gdy sytuacja tego będzie wymagać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień

rano człowiek wstaje i myśli co bedzie pojawiaja sie dziwne objawy i leki nieuzasadnione i niepotrzebne ale sa, pewnie zawsze beda . Ale myle wstac trzeba iść do pracy i bedzie oki i ciągłe powtarzanie ze nic mi nie bedzie w pracy strach przed wieloma rzeczami zupełnie niepotrzebnie bo przecież wszystko jest ludzkie ale ten strach i tak sie pojawia. Powrót do domu i myślenie co było i czy całe zycie tak będzie ze nie będę potarfiła cieszyć się normlanością tylko stres i strach pokona wszystko :( ale może w końcu nadejdą dni że będzie lepiej i tak wkoło niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się dzieją, ale nie chcę zapeszać

u mnie podobnie, tylko na razie parę dni. Ale nie zanosi się na zmiany :D

 

jestem schizofredka i wszytsko to sobie wymyslilam,ale to forum istnieje czy tez nie?? Very Happy

wszyscy jestesmy jedna wielką zbiorowa zwariowaną halucynacją :mrgreen:

 

to tak póżno a ja już chcę

Gosiulka, co z Tobą. Od jakiegoś czasu jesteś zgaszona. Co się dzieje?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:20 pm ]

acha, mam pyszne winko. M0oże ktoś się przyłączy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszkowato.... kiszkowato samotnie i kiszkowato a oprucz tego zakręcony dzień teraz weekend jeszcze bardziej do bani a ja nawet siły nie mam zmieniać swojego zycia zaczynam się bac że przywykłam do tego całego g... eghhhhh eghhhhhhhhh

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:56 pm ]

Eghhhh Bethi kopa posylam za te złośliwsci dla niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polina, nie dołuj już! Może ci to jabłuszko sfermentuje w żoładku i ci sie humorek polepszy ;)

bethi, powiedz mu, że widocznie z nami masz wiecej tematów do obgadania niż z nim. Sorki, tu wychodzi moja sympatia do mojego chłopa :twisted:

dżejem, czy forum się rozjechało przez to winko, czy jakis problem techniczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, a może po prostu nie lubisz robić za posłańca, dlatego Twoja podświadomość broni się przed tym dolegliwościami fizycznymi. Może czas poćwiczyć trochę asertywność?

Nie. Po prostu się źle czułem od rana. Pomagać lubię, bo za kieszonkowe mogę sobie kupować płyty, książki i komiksy.

Ale często się czuję na tyle źle, że nie jestem w stanie :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro mam romantyczna kolacje z mym nowym slynnym juz amantem i tak sie zastanawiam czy jak biore leki to moge pic winko np.?

czy lepiej ich jutro nie wziac?????i tak mi nic nie daja poki co i bez nich mi lepiej.......nie chcialabym po takim mixie citaxin+alkohol odplynac czy tez zejsc bo troche obciach tak na poczatku :D bardzo prosze o rade.

a moze jak wezme rano to do wieczora juz nie dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój dzień to do bani był. Czy to normalka przy nerwicy że coraz bardziej nerwowa i wybuchowa (o byle co) jestem. Jak zwykle wyładowywuję swoje nerwy na moich dzieciach (już mi ich szkoda) bo co oni biedni zawinili przecież nic. Wizyta u psychiatry dopiero za tydzień a ze mną coraz gorzej jest (a może to pogoda mnie dobija).Nienawidzę sebie za to że jestem taka a nie inna (jak sprzed choroby).Za tydzień w czwartek rodzice wyjeżdżają na kilka dni (a mnie na samą myśl to już telepie).Nie lubię zostawać sama tzn.nie tak sama bo z małżonem i dziećmi (ale co mi z tego).A dość już użalania się nad sobą. Może jutro będzie lepiej ;) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×