Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko spokojnie .Po prostu od dłuższego mam straszne bóle kości,stawów o głowie nie wspomnę.

skoro mam być spokojny to będę :), ale to co piszesz nie brzmi zwyczajnie. raczej dość groźnie.

 

 

Ty mnie nie strasz ;) ,ale tzn.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokojnie .Po prostu od dłuższego mam straszne bóle kości,stawów o głowie nie wspomnę.

skoro mam być spokojny to będę :), ale to co piszesz nie brzmi zwyczajnie. raczej dość groźnie.

 

 

Ty mnie nie strasz ;) ,ale tzn.?

A to nie oczywiste? Straszne bóle podobno masz. Przy takich bólach to się na pogotowie jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dokładnie nie pamiętam,ale ponad rok będzie(choć pamiętam ,że już jako dziecko narzekałam,ale to było przy tym "pikuś" i nie sądzę ,żeby to miało powiązanie tym bardziej,że później przez długie lata był spokój).Czasami ustąpią na krótszy okres oczywiście,czasami nawet jak są to słabsze ,ale na ogól silne ,strasznie silne...Nie wiem biorę pod uwagę,że to może być przyczyna nadwagi(choć mam ją praktycznie od zawsze i wcześniej tego nie było) lub też antydepresantyów czy psychotropów .Bywa ,że mam przerwy w dostępie do nich nawet tych ,które powinnam brać regularnie wtedy jest najgorzej.Może sam ich wpływ...

 

-- 10 kwi 2013, 22:15 --

 

szczypiorek86, badalas to? Przeciez to nienormalny stan. Ja ostatnio jestem przewrazliwiona na temat boreliozy a masz wszystkie objawy

 

 

 

 

To samo chciałam napisać :evil:

 

 

 

Szczerze to nigdy z "prawdziwymi" bólami po lekarzach nie chodziłam wolałam cierpieć.Dwa to niestety,ale za bardzo nie mam i jak.Mieszkam teraz w Holandii (nie mam tu póki co ubezpieczenia więc nie ma co nawet startować) .Jak znajdzie się okazja jechać do Polski to albo termin w Urzędzie nie pasuje (do rejestracji) prywatnie mnie nie stać (wystarczy ,że psychiatrę opłacam) albo co też można w tym temacie zrobić w ciągu kilku dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy z "prawdziwymi" bólami po lekarzach nie chodziłam wolałam cierpieć.

pewnego dnia Cię coś trafi i będzie za późno .wylądujesz z jakąś nieuleczalną chorobą na zasiłku na resztę życia

 

-- 10 kwi 2013, 23:17 --

 

Pędź do lekarza koniecznei i pisz potem co powiedział

 

 

 

Ja?

nie, marchewka59 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy z "prawdziwymi" bólami po lekarzach nie chodziłam wolałam cierpieć.

pewnego dnia Cię coś trafi i będzie za późno .wylądujesz z jakąś nieuleczalną chorobą na zasiłku na resztę życia

 

-- 10 kwi 2013, 23:17 --

 

Pędź do lekarza koniecznei i pisz potem co powiedział

 

 

 

Ja?

nie, marchewka59 :P

 

 

 

Już mnie trafiło jedno to czemu nie drugie i tak bezużyteczna wegetacja i tak...

 

ale ta vzerwona ? :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, widzę mamy to samo podejście do odwiedzania lekarzy :mrgreen:

 

 

Bo i po co ...i tak jak nie dobiją to nie pomogą .Nie mówię o samych lekarzach bo tych mamy mimo wszystko dobrych a przynajmniej lepszych jak większość a o Systemie,któy nas zabija...

 

 

 

Już mnie trafiło jedno to czemu nie drugie i tak bezużyteczna wegetacja i tak...

Normalnie piszesz tak podobnie do pewnego innego użytkownika tego forum że mogła byś zmienić nick na SzczypiorekBueno :D

 

 

Spytaj go czy mogę tak zrobić hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj go czy mogę tak zrobić hehe

Ja? Ty go spytaj. :smile:

 

 

 

Ot..dżentelmen :(

 

 

 

Spytaj go czy mogę tak zrobić hehe

Ja? Ty go spytaj. :smile:

 

 

 

I proszę usiąść z czym Pani przychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, Też nie latałam, bo to wszystko to "tylko" nerwica, alb hipochondria , albo skutki brania leków itd,. Teraz żałuję :roll:

 

 

U mnie nie koniecznie jednak bo mogę mieć zadatki na pewną chorobę kości itp. po mamie,ale i tak nie pójdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, Nie, bo zostaniesz następną marudą ;)

 

 

 

zostanę ? Boże kiedy to było najcierpliwsi nazywają to już użalaniem się ... :yeah:

 

-- 10 kwi 2013, 23:01 --

 

albo się zesra w galoty

 

 

ale wtedy będę złota... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×