Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

eee.. no raczej nie chodziło mi o dodanie paska o grubości 1 cm..

 

miałem na myśli całkowitą zmianę kolorów na coś ciemniejszego i cieplejszego, żeby każdy kto tu sobie zagląda, czuł się jak we własnym przytulnym mieszkanku.

 

żeby to było forum z klimatem a nie standardową skórką phpBB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak był ten temat poruszany wcześniej-proszę dołączyć, mi się szukać nie chce.

Czy mogłyby się na forum pojawić nowe emotki? Najlepiej przytulacze, pocieszacze, całusy itp. Obecna baza jest bardzo uboga i, że tak to określa, utrudnia pełną ekspresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwa wskazuje uzytkownik z takim statusem nie ma mozliwosci odpowiadania w tematach na forum oraz korzystania z shoutboxa.

Uzytkownik dostaje taki status albo na własne zyczenie (jak to zazwyczaj bywa, kiedy uzytkownik wyraza wole odejscia z forum albo prosi o 'usunięcie profilu') albo na skutek rażącego nieprzestrzegania regulaminu jako krótkoterminową reprymende.

 

Tyle jesli idzie o definicje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze zabrzmi to dziwnie ale odkad trafilam na forum jakos lepiej sobie radze z moimi problemami. zaczynam podchodzic do wszystkiego z dystansemnp. przedtem myslalam tylko o tym zeby NIE DOSTAC ATAKU, co mnie bardzo stresowalo, a teraz jak juz wiem ze nie jestem jedyna, ktora cierpi (Boze jak to okrutnie egoistycznie brzmi!!!)mysle raczej np.jak tu ZLAGODZIC OBJAWY mojego ataku,ktory tak czy siak sie pojawi jak bedzie chcial. chyba czasem wziac sie za to malymi kroczkami, stopniowo. wspomnialam juz wczesniej, ze nie chce brac lekow wiec w takiej sytuacji naprawde 'testuje'duzo roznych sposobow jak tu sobie pomoc. dzieki wam wszystkim za poruszenie tematu nerwicy. wierzyc sie nie chce ze jest nas tylu chorych a nie ma jeszcze na to 100%metody leczenia. i wydaje mi sie ze najgorszy bol fizyczny nie rowna sie z bolem duszy.no bo jak tu normalnie zyc z innymi kiedy nie wiemy jak zyc ze soba samym?prosze podtrzymujcie mnie dalej na duchu.moje gg 4917071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z tym Co Tu piszecie. Ja na tym forum zarejestrowany jestem od niedawna ale już jakiś czas temu zacząłem go przeglądać. Forum otwarło mi oczy na wiele rzeczy których przedtem nie mogłem dostrzec, albo nie miałem o nich pojęcia. Forum nauczył mnie jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie zacząłem dostrzegać własne błędy (wcześniej jak już widziałem jakiś błąd to go nie rozumiałem i tak sobie pozostawał, Teraz nie dość że widzę to jeszcze go rozumiem i w miarę możliwości potrafię go naprawić. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×