Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mara_ kupilam na takim targu, ktory przyjezdza do Nas co tydzien na stadion :) dosc dobra firma nawet i jak na poczatek to spoko. kilka miesiecfy jezdze, tak amatorsko. nie odwazylam sie jeszcze nauczyc hamowac, poprostu jezdze sobie ;) w sukience ale takiej zwiewnej, tak wole albo w spodniach szerokich. jakby gleby bylo malo dzis to wlasnie sobie drzwiami przy*ebalam z calej sily w czolo:(

ja spadam, milego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, a to taka gry co sie gra przez neta tylko i sie instaluje programik wbija na serwer jakis i gra, przyklad wybierasz sobie rycerza i go rozbudowujesz, handlujesz z innym graczami, kupujesz mu miecze coraz lepsze, dodajesz umiejetnosci. podobno mocno wciaga wiec trzeba uwazac. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, cos krecisz, samo starozytne peru ponad 30 dyszki. :smile:

 

ostatnio widzialem w biedronce bardzo tanie ksiazki, ale nie widzialem fajnych, same jakies poradniki smieszne i inne glupoty.

 

to rozumiem, ze tam ciekawe rzeczy i tanio mozna kupic w tym slomczynie, ale ja i tak nie lubie gield, za duzo tam ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, nie gniewaj sie, myslalem po prostu, ze robisz mnie w balona, ale ok skoro tak piszesz, to wierze i zwracam honor.

 

fotka ladna, jednak zachody slonca wprawiaja mnie w smutek. 3 rzeczy zwrocily moja uwage.

 

1. slonce jest rozowe, :shock:

 

2. ktos tam stoi na wodzie, pewnie jakis ptak, ale wyglada jakby ktos chodzil po niej.

 

3. morze jest przechylone :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale ja nie napisalem, ze to zle.

 

 

a patrz na ta fotke. niektorzy widza na niej twarz Jezusa, autor zdjecia twarz jakiegos greckiego muzyka.

 

ja tam widze twarz Jezusa albo krola leonidasa z filmu 300, ale nie o to chodzi, sama eterycznosc foty i jej barwy zachwycaja mnie...

 

omeeena a potem znowu na stadion przerobili. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×