Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co zlego w sexrandkach, ot szczere spotkanie sie by zaspokoic swoje pragnienia.

 

raz bylem tylko na takim czyms, wiadomo lepiej z uczuciem, ale w mojej sytuacji...

 

Najlepiej z uczuciem ;)

Najlepiej ( ze wszystkiego co było mi w tej dziedzinie poznać) to z MEGA POŻĄDANIEM.

W dodatku takim co łeb rozrywa ,bliskim wylewu i głodu , gorącym ,najgorętszy pożądaniem świata ,głodu i pragnienia kobiecego ciała. Przeżyłem , wiem i tęsknię za czymś takim ,,,spełnienie niosącym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze z mega pozadaniem ale do tego jeszcze uczucie.

 

Jakie uczucie ???. Konkretnie>Kiedy jest pożądanie ( a o takim tu mówię ,nie musi być żadnych uczuć ). Pomijam tu wszystkie aspekty religijne i moralne , chodzi o sam sex , nienasycenie i spełnienie. Kobietę i mężczyznę i to pomiędzy nimi co płonie bardziej od ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kible nie było, ale było też dobre ciasto , makowiec , sernik, szarlotka .

Zobacz , zobacz jak dziewczyna się stara ;) . -Tyle uciech dla podniebienia. A jak jeszcze sama to upiekła ( a nie kupiła) to wielkie dla niej Brawa! Z głodu przynajmniej nie zginiesz ;) a "słodki" żywot na wyciągnięcie ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/10 jak dla mnie, a sloik pisala, ze dziewczyny nie daja numerow w miejsach publicznych, moze to wyrezyserowane bylo.

jeszcze byl filmik z tym typem, ze podchodzil pytal sie o imie i szedl obok tej osoby co dopiero poznal jakby sie znali i jedna tez ladna dziewczyna byla tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos tematu według badań firmy Durex średni wiek inicjacji seksualnej w Polsce dla wszystkich badanych mężczyzn wynosi 19,5 lat. Im młodsi respondenci tym młodszy wiek pierwszego kontaktu seksualnego. Dla dzisiejszych 35-49 latków średni wiek wynosił 19,3, a dla obecnych 18-24 latków jest to już 17,9. rok życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×