Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Moja matka jest dziwna. Jak moja babcia (matka mojej matki) powie coś choćby trochę nie tak, to matka robi jej od razu awanturę i potem jeszcze do mnie nadaje, jaka jej matka jest p... A gdy mój ojciec marudzi po pijaku, to często jest tak, że moja matka ma do niego tylko lekkie pretensje, albo w ogóle ich nie ma :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam w ogóle niezbyt "normalnych" Rodziców, ale co mogę poradzić.

Gdy mieszkałem z nimi to już momentami nie dało się z nimi wytrzymać, bo potrafili męczyć psychicznie. Takie tam panowały warunki "chore", że nie jest mi przyjemnie to wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej użalić ...bo znów a właściwie ciągle to samo,ciągle walka z tym gó*nem ...a najgorsze ,że niby nie chcę a niby nie mam komu/nikt mnie nie rozumie się użalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam w ogóle niezbyt "normalnych" Rodziców, ale co mogę poradzić.

Gdy mieszkałem z nimi to już momentami nie dało się z nimi wytrzymać, bo potrafili męczyć psychicznie. Takie tam panowały warunki "chore", że nie jest mi przyjemnie to wspominać.

 

ten caly swiat jest chory, tez mam teraz "psychiatryk" w domu...

nie do opisania, momentami mam ochotw wziac i wyskoczyc z okna, nie mialabym zadnych wyrzutow sumienia ze i ch zostawilam, bo oni zrobili to wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, nie możemy kontrolować innych ludzi, tylko siebie.

 

 

Oczywiście ,ale jakiś tam żal zawsze pozostaje nawet jak pokazujemy co innego...

Co poradzisz, nic :bezradny:

 

 

I nie mam zamiaru nic radzić ,mimo wszystko wolę ten żal jak coś na siłę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bólu (kosci,stawów,głowy,oczu...) chyba zaraz nie wiem sama co .Tabletki już się tylko wracają a do tego "mądralowate" teksty nad głową po co to bierzesz idź się przejść itp. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, co Ci jest :shock:

 

 

Tylko spokojnie ;) .Po prostu od dłuższego mam straszne bóle kości,stawów o głowie nie wspomnę.Są takie dni ,że "wyleżeć" nie idzie .Tabletki to już rzadkość ,żeby pomogły,ale pakuje je w siebie a nóż jednak.A w domu oczywiście nie usłyszysz nic innego ja "byś wyszła na powietrze to by przeszło" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×