Skocz do zawartości
Nerwica.com

no siemaa...


NiedobrzeMi

Rekomendowane odpowiedzi

Nerwica lękowa.

To juz prawie rok jak dolaczyla do mnie i nie chce odejsc. Choc myslalam, ze odeszla. 4 miesiace mialam spokoj. Blogoslawione 4 miesiace. Ale wrocila. Inna niz ta, ktora zaczela zabawe. Teraz mam ciagle nudnosci, jest mi slabo, boje sie ze zemdleje. Mam na imie Agnieszka, mam 21 lat, studiuje w Krakowie i chyba wpadlam w depresje. Wiosna ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie dziwne, wręcz wbrew naturze, że zamiast budzić się do życia i lepiej się czuć - znaczna część pacjentów z problemami psychicznymi na wiosne czuje się znaaacznie gorzej...

Mało tego, statystyki są takie, że to wiosną najwięcej ludzi popełnia samobójstwa, a nie jesienią jakby mogło się wydawać... Trzymaj się jakoś. Może minie wkrótce i znów poczujesz się lepiej na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marla87 na jakiś czas? to tak dość kiepsko brzmi. Chcialabym to zwalczyć! I nawet zaczęłam podejmować kroki w tę stronę

 

brodacz89 dobrze wiedzieć, że nie jest się samemu z tak dziwnymi objawami. Jednak nie są to częste objawy przy nerwicy (o ile faktycznie tu chodzi o nerwicę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze ci tak,masz racje nie sa to częste objawy ja np.nie mam takich objawów codziennie zdarzaja sie ale nie zawsze ,raz czuje sie dobrze dwa tygodnie a pózniej te objawy albo inne,od stycznia tego roku przy tych objawach od razu jechałem na pogotowie miałem robione chyba 5 razy ekg i nic nie wykazało,ciśnienie ok,badania tarczycowe wyszły super więc to nie tarczyca,usg nerek wszystko ok!a pierwszy atak nerwicy jaki miałem to właśnie takie objawy słabo mi sie zrobiło,w głowie zaczeło mi sie kręcic,zbladłem jak ściana i zacząłem sie trząść ze strachu ze zaraz po mnie,i z tego co czytam to wielu ludzi wskazuje właśnie takie objawy nerwicy.

 

-- 06 kwi 2013, 22:11 --

 

dodam że objawy nerwicy są tak różne i tak nieobliczalne że nieraz człowiek myśli że to nie nerwica,tylko coś innego i to powoduje jeszcze większy strach,nerwicy sie całkowicie niestety nie da wyleczyć,nerwy można tylko zaleczyć, unikać większych stresów,brać leki i myślec pozytywnie,z czasem przejdzie ale nawrót moze wrócić za miesiąc,czy tak jak ty piszesz 4,lub nawet po kilku latach,trzeba sie do tego przyzwyczaić i leczyć żeby sie bardziej nie pogłebiało bo wiadome to prowadzi do depresji a depresja wiadomo do czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×