Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w życiu człowieka i tak liczą się tylko chwile piękne.

Ja takich chwil nie mam prawie wcale, ale czekam, że może coś zacznie się ciekawego w moim życiu dziać. Dwie takie "chwile", jakie w życiu miałem, to był dwukrotny wyjazd nad Morze i w Góry, z GRUPĄ INTEGRACYJNĄ. A tak, to nic się nie dzieje i nigdzie nie wyjeżdżam. Siedzę ciągle w jednym miejscu i to w domu, w którym jest duża samotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten obrazek to akurat jest z mojego albumu i mam w nim wiele obrazków, jako avatary.

Koleżanki w GRUPIE poznałem, ale nie mam ich zdjęć, niestety.

Ale trzymajmy się tematu, bo nie możemy od niego odbiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie czekam i nie chce. Działać też chce, tylko jak nie ma się możliwośći, co do tego, to też nic nie da. Czasem jest się skazanym na siedzenie we własnym domu, bo nie ma gdzie pojechać i z kim.

Nie ma się też na to pieniędzy, jeśli żyje się biednie, a to pieniądze w dużym znaczeniu decydują o przyszłośći i o lepszym życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie czekam i nie chce. Działać też chce, tylko jak nie ma się możliwośći, co do tego, to też nic nie da. Czasem jest się skazanym na siedzenie we własnym domu, bo nie ma gdzie pojechać i z kim.

Nie ma się też na to pieniędzy, jeśli żyje się biednie, a to pieniądze w dużym znaczeniu decydują o przyszłośći i o lepszym życiu.

napisałaś już z 2000 postów o tym :mrgreen: jesteś tak samo niereformowalny jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to, co na postach pisałem, jest prawdą. I nie sądze żebym w 2000 postach pisał tylko o tym, że: jestem biedny i nie mam możliwośći. W tych wszystkich postach pisałem też o wielu innych sprawach, w kilku tematach.

 

-- 05 kwi 2013, 22:23 --

 

I z tego, co widzę pod swoim obrazkiem to ja jeszcze nie mam 2000 postów, tylko jak na razie: 942 posty, a to jednak różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×