Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śmierć osoby którą kochałam,jak wrócić do normalności.? ;c


siemaeniu483

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmarł chłopak którego kochalam,znalam go od dziecka,po 10 latach nieobecnosci napisal do mnie i mojej kolezanki gdyz obie sie z nim przyjaznilysmy lecz ona go tak nie kochala jak ja. Mialam sie z nim spotkac ,ale w tym samym dniu rano mial wypadek,trafil do szpitala w ciezkim stanie byl w śpiączce,niezdązyłam nawet tam pójść gdyż zmarł po 2 dniach prawdopodobnie na atak serca.

Niedługo chyba pogrzeb,ale nwm czy dam radę wiem że musze tam isć i sięz nim porzegnac,zobaczyc go chociaz raz i ostatni.

Nie umiem wykonywac codziennych czynosci,smiac sie spiewac tanczyc,nawet ogladac telewizji.Ciągle płaczę a rodzice nie rozumieją,tylko moja koleżanka mnie pociesza gdyż ona znała go bardzo dobrze i wie co czuje .Jak sobie z tym poradzić ,tesknie za nim nawet nie moglam sie z nim spotkac,zaluje strasznie ze nie zrobilam tego wczesniej mialam z nim tyle planow..

Mam 14 lat..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaeniu483, Bardzo mi przykro ,wspólczuje ogromnie porozmawiaj z psychologiem szkolnym chociaż chyba że ktoreś z rodziców mogło by pójść z Tobą do paradni na terapie jest Ci potrzebne teraz wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaeniu483, bardzo mi przykro. Strata bliskiej osoby jest zawsze bolesnym doświadczeniem. Śmierć Twojego przyjaciela nastąpiła niedawno, zatem emocje też są świeże i sądzę, że jeszcze długo będziesz doświadczała smutku, przygnębienia, zrezygnowania. Nie da się ot tak zapomnieć. Negatywne emocje będą uchodziły z Ciebie stopniowo, a to wymaga czasu. Możesz skorzystać z pomocy psychologa albo pedagoga szkolnego. Możesz poprosić któregoś z rodziców, by poszedł z Tobą do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Pomóc mogę również rozmowy z przyjaciółką, która również znała Twojego przyjaciela. Odsyłam Cię też do artykułów:

 

http://portal.abczdrowie.pl/jak-przezyc-smierc-bliskiej-osoby

http://portal.abczdrowie.pl/jak-zyc-po-stracie-bliskiej-osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×