Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Sory zalękniona myślałem ,że 7 miechów.Hmm ja bym dzwignął dawkę do 40 mg parogenu i jeśli po miesiącu nie zaskoczy ,to zmiana.

No nie róbcie sobie jaj ,że po 0.5 będzie miała mega skutki odstawienne ,przecież zejście z takiej mikroskopijnej dawki nie będzie tragedią.Pierwszy tydzień się pomęczy trochę i tyle.Jak jest problem z zasypianiem ,to zawsze możesz mirte dzwignąć do 45 mg i gitara powinna być w kwesti spania.

Nie dzwigaj benzo do 1 mg ,jak tak zrobisz to pozniej będzie 2,3,4 mg i zanim się obrócisz to znajdziesz się w niezłym bagnie ,a odstawienie tego to jest horror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore neurol.

Bralam w sierpniu przez 15 dni i pozniej tylko doraznie jak mialam atak i rozumiecie ze przez 4 miesiace ni mi nie bylo pozniej

 

Az do tego tygodnia i do nawrotu choroby :( Znowu neurol 0.25

Slyszalam, ze zeby ''wyleczyc'' nerwice o ile w ogole sie uda trzeba dluga farmakoterapie stosowac? Moze ktos sie podzielic swoim doswiadczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demonizujecie i wyolbrzymiacie całe te "uzależnienie do benzo" . Zejście troche boli , wymaga czasu i samozaparcia,ale tydzień, góra dwa powinien wystarczyć .

Ludzie nie z takich rzeczy schodzą , jeśli tylko tego chcą ,a Wy tu jakieś bajki opowiadacie o zejściach z 0,5 mg alpry. Śmieszy mnie to osobiście. Brałem kiedyś dziennie po 4mg clona ( oczywiście już nic po nim nie czułem , tyle tylko,że ręce specjalnie mi się nie trzęsły) i z dnia na dzień ( nawet nie pamiętam jak ) rzuciłem to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalękniona21 Ja brałam już 6mg Alproxu. Brałam to przez 5lat zaczynałam od dawki 0,5mg Alproxu wypisanego na nerwicę. A po wyrobieniu się tolerancji na lek zaczełam zwiększać sama dawkę aż doszłam do 6mg

 

-- 01 kwi 2013, 21:18 --

 

Acha! I jeszcze jedno. Nie brałam żadnych innych lekarstw oprócz Alproxu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalękniona21 Lepiej nie zwiększaj dawki. Wytrzymaj jakoś do Poniedziałku bo jak zaczniesz zwiększać to się wpakujesz w takie bagno jak ja! I dopiero przy odstawianiu takiej ilości alprazolamu będziesz miała jazdy! A z 0,5 mg alpry to zejdziesz bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale objawy odstawienne po dawce 0,5 mg dziennie, możliwe to?

ale od kilku dni już w ogóle nie czuję prawie różnicy... biorę tę tabletkę ok 16 i nic... czuję się cały czas źle, masakra jakaś ;/

 

a te zawroty głowy i mdłości są od kilku dni, jakoś od 4 dni :(

a zomiren biorę od ponad 3 miechów,więc wcześniej chyba byłyby takie objawy,bo chyba trochę późno tolerancja po 3 miesiącach, nie wiem już nic sama :(

 

może to od pogody?

 

a co do ciśnienia, to mam przeważnie 80coś na 50coś

a ostatnio miałam 70/50 masakra ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest możliwe. Właśnie na tym polega tolerancja na lek. Objawy odstawienne pojawiają się już podczas brania leków jak dawka jest za mała. Ból głowy,nudności to też od tego. Alprazolam obniża ciśnienie

 

-- 03 kwi 2013, 21:34 --

 

Tak to jest możliwe. Właśnie na tym polega tolerancja na lek. Objawy odstawienne pojawiają się już podczas brania leków jak dawka jest za mała. Ból głowy,nudności to też od tego. Alprazolam obniża ciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale możliwe, że ta tolerancja wyrobiła mi się dopiero po ok 3 miesiącach?

 

tak jak mówisz, wcześniej działało jak brałam, a gdy już nie działało to już to czułam ale gdy przychodził następny dzień i brałam to znowu działało przez jakiś czas a teraz to już w ogóle

 

a zawroty głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to też są objawy odstawienne i nie obawiaj się bo i tak nie pierdykniesz na zawał. Ja takich zawałów w ciągu całego odwyku to miałam może z 50-siąt,a nadal żyję. Teraz serce mi się uspokoiło i już mi nie łomocze. Czasami tylko mam wrażenie takiego przelewania w sercu. Ale to już tylko sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×