Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, nie wiem, ja póki co się boję brać kredyt. Poza tym ja nie wynajmuję całego mieszkania, bo to faktycznie drogo by wyszło, tylko pokoik. Wiem, że zawsze jest jakieś wyjście, mieszkanie można wynająć. Ale ja nie wiem, co dalej będzie z moim zdrowiem, zawsze mogę wrócić do mojego rodzinnego domu na wieś i tam pisać książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu posiadanie komorki na abonament to tez odpowiedzialnosc;p

ja tak mało rozmawiam, sms-uje że nawet mi nie potrzebny. A kredytu bym nigdy nie wziął ale ja jestem lata świetlne od pracowitości, odpowiedzialności choć mam jej na tyle że żadnych chwilówek itp nigdy nie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam sobie, że muszę stać się bardziej pracowita i pisać więcej, intensywniej. Gdybym wydawała więcej książek co roku, to byłoby więcej pieniążków. Kurczę, muszę się bardziej starać i zgłaszać swoje prace do projektów. Teraz biorę się intensywnie za jedną książkę, którą chcę skończyć do lipca, kolejną mam z projektu do końca września. A jak będę miała dużo publikacja, to jest większa szansa, że szybciej dostanę stopień doktora habilitowanego. Muszę zacząć realizować moje plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, na blogu mam tylko niektóre wpisy z pamiętnika. Jeśli bym je wydała, to pod pseudonimem. A książki naukowe można dostać w księgarniach, ale ja wolę pozostać tutaj anonimowa.

muszę poszukać w księgarniach pewnie nie ma więcej Hann specjalizujących się w tej tematyce a może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zaczęłam pisać opowieść z wątkami autobiograficznymi. Powiedzmy, że było zainteresowanie, ale wolę pożyć jeszcze trochę :mrgreen:

 

Chciałam iść na UG na psychologię, ale właśnie sprawdziłam ile było ostatnio chętnych na rok... Chyba podziękuję :lol: tyle z moich planów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi, a dlaczego bez ludzi?Smutno tak samemu.U mnie jest 5 domów,sami emeryci i renciści.Cisza aż boli.Tylko łóżko mam maleńkie,dziecinne,ledwo moje psiaki się mieszczą ze mną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×