Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sen, nadmiar


User357

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się ile godzin śpicie na dobę ...

Ja dzisiaj obudziłem się ok. 9. potem z przerwami spałem do godz 20.30. i w sumie to bym spał dalej ale podniosłem się na siłę. No i w nocy będę spał nadal

jak mam wolny dzień to tak już mam.

Trochę mnie to wkurza, bo nic się w ciągu takiego dnia nie zrobi. Czas mija, życie ucieka przez palce.

A żeby było ciekawiej to i tak nie czułem się wyspany.

Piszę o tym, bo zastanawiam ile godz. snu na dobę to norma, a powyżej ilu to już patologia.

A Wy jak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z natury to raczej krótko śpię. Nie umiem spać dłużej niż, no powiedzmy tak maksymalnie do 10 rano, choć bez nastawiania budzika obudzę się o 8 albo i wcześniej. Ile godzin? to różnie.

A senność to inna sprawa. Jak jestem w złym nastroju to ciężko mi wstać i tylko czekam by się położyć i tak zasypiam przed 23, wstaję o 7. Bywało, że czułam się wyspana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z natury to raczej krótko śpię. Nie umiem spać dłużej niż, no powiedzmy tak maksymalnie do 10 rano, choć bez nastawiania budzika obudzę się o 8 albo i wcześniej. Ile godzin? to różnie.

A senność to inna sprawa. Jak jestem w złym nastroju to ciężko mi wstać i tylko czekam by się położyć i tak zasypiam przed 23, wstaję o 7. Bywało, że czułam się wyspana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×