Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

O to mi właśnie chodzi,ze zamiast cokolwiek robic niektorzy tylko pisza w kolko wynajdujac wymowki by nie musiec nic robic ale narzekac narzekaja.jestem ciekawa czy za pięc lat ten watek nadal jesli bedzie istnial tak oto podobnie bedzie wygladal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, przyjda nowi pewno, a czesc zostanie i mysle, ze podobnie bedzie wygladal, bo schematy relacji damsko-meskich sa te same i przyczyny tego, ze ktos nie moze znalezc dziewczyny beda podobne: niesmialosc, fobie, leki, brak silnego charakteru, slabe umiejetnosci interpersonalne, slaby wyglad, choroba itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodzi,ze zamiast cokolwiek robic niektorzy tylko pisza w kolko wynajdujac wymowki by nie musiec nic robic ale narzekac narzekaja.jestem ciekawa czy za pięc lat ten watek nadal jesli bedzie istnial tak oto podobnie bedzie wygladal.

jedynym sposobem aby ten wątek nie był tylko takim narzekająco-wymówkowym byłoby zaoferowanie przez tutejsze panie swych wdzięków owym prawiczkom, tylko nie wiem czy by wtedy tego wątku nie zamknięto ze względu na nieprzyzwoitość. :mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha carlosbueno, dzis juz nie jest prima aprilis, tutejsze panie raczej widac maja pogardliwy stosunek, przychodza bardziej pokukac jak na ciekawostke i troche przyfasolic, jak sie zirytuja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodzi,ze zamiast cokolwiek robic niektorzy tylko pisza w kolko wynajdujac wymowki by nie musiec nic robic ale narzekac narzekaja.jestem ciekawa czy za pięc lat ten watek nadal jesli bedzie istnial tak oto podobnie bedzie wygladal.

jedynym sposobem aby ten wątek nie był tylko takim narzekająco-wymówkowym byłoby zaoferowanie przez tutejsze panie swych wdzięków owym prawiczkom

Jeśli jedyny sposób żeby prawiczki przestały być prawiczkami jest inicjatywa kobiet, to prawiczki zasługują na bycie tym kim są :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jesteś szowinistą i dyskryminujesz facetów, teraz jest równouprawnienie i kobiety też mogą podrywać i zaciągać do łóżka facetów. ;) Skoro wiele facetów poszukuje dziewic ba są w stanie za nie płacić nawet, to czemu nie jest odwrotnie skoro piszące tu kobiety uważają że dziś nie ma różnicy między kobieta a mężczyzną odnośnie podrywania, seksu i td.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jesteś szowinistą i dyskryminujesz facetów, teraz jest równouprawnienie i kobiety też mogą podrywać i zaciągać do łóżka facetów.

Mogą, ale liczenie na to jak na swoją jedyną szansę to lekka przesada ;)

 

-- 02 kwi 2013, 10:05 --

 

Skoro wiele facetów poszukuje dziewic ba są w stanie za nie płacić nawet, to czemu nie jest odwrotnie

Bo równouprawnienie nie oznacza że obie strony są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodzi,ze zamiast cokolwiek robic niektorzy tylko pisza w kolko wynajdujac wymowki by nie musiec nic robic ale narzekac narzekaja.jestem ciekawa czy za pięc lat ten watek nadal jesli bedzie istnial tak oto podobnie bedzie wygladal.

jedynym sposobem aby ten wątek nie był tylko takim narzekająco-wymówkowym byłoby zaoferowanie przez tutejsze panie swych wdzięków owym prawiczkom, tylko nie wiem czy by wtedy tego wątku nie zamknięto ze względu na nieprzyzwoitość. :mrgreen::twisted:

pomyśl tylko czy jakaś kobiete mogłoby podniecić wasze marudzenie? :P wątpie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, co do filmiku to np dla mnie abstrahując od tego ze już trochę za stary jestem, to wejście na sale wykładową i powiedzenie tego wymagało by sporej odwagi( osoby na tyle odważne raczej nie maja problemów z podrywaniem) no i to raczej nie jest spotykane żeby dziekan kogoś prosił poprzez kogoś w czasie trwania wykładu, już w szkole średniej prędzej. Także jak dla mnie mało przydatny i trochę odrywany od rzeczywistości ten filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle.

 

Zmienny , to jest " niezłe " według Ciebie?

Weeeź przestać robić popelinę.

Po takim czymś miałbyś " pszechlapane" u wszystkich lasek na studiach( bo zaraz by się rozniosło).

Żadna szanująca się Kobieta niezaakceptowała by takiej szmiry,jaka przedstawia ten laluś na filmie.

No może jakaś brzydka i depsperadooos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D co by sie nie spodobalo, ze przeszkadza im w edukacji? wiekszosc sie nudzi.

jak dla mnie tylko ten tekst jest zalosny: "pomyslalem, ze moze chcesz sie zerwac z lekcji". a sama idea, niezla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z jakimś dobrym tekstem w bibliotece. Takiej do której przychodzi dużo studentek. Zawsze to większa imtymność , zawsze możesz się o coś inteligentnie zapytać ,w razie co odejść ,albo drążyć temat( jak jest jakieś choćby minimalne branie). Potem , prośba o telefon. Byłem ostatnio w bibliotece i tyle Towaru( byłem zaskoczony) ,,, tylko rwać ;) . I pamiętaj,,, uśmiech na Twarzy ( nawet wyuczony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wlasnie tyle czasu stracilem piszac na tym forum i inne bzdury, ze juz nie starczy na zwiazki.

 

teraz z domu pisze. obecnie bez roboty, ale mysle niedlugo bedzie.

 

takze sam widzisz, ze najpierw inne sprawy musze zalatwiac.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jako ciekawostkę wkleiłem, nawet nie pomyślałem, że mogę to zastosować. Teraz nie mam czasu i sytuacji na związek, jedynie sex randki wchodzą w grę.

 

No Zmienny to żeś się teraz popisał,,,a Twoje szanse na wyrwanie porządnej Kobiety ( przynajmniej na Tym Forum) wzrosły niepomiernie. Oby tak dalej ,,, a w ogóle żadne techniki Ci niedługo nie będą potrzebne , bo zostanie sam Dom Publiczny :lol:

Myślałem ,że Ty udzielając się w Tym wątku masz problemy z niedoświadczeniem , nieśmiałością etc w sprawach damsko -męskich ,a widzę ,że Ty mógłbyś niejednego tutaj uczyć rzemiosła ,,,albo jajcarz jesteś ;)

Pozdrawiam. Rozśmieszyłeś mnie , bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, no zartujesz chyba, ze na sex randki trzeba wiecej smialosci czy jakiegos rzemiosla, wlasnie tam jest wszystko ustawione jedynie na podstawie wygladu, nie trzeba tej calej gry.

 

nie wiem co zlego w sexrandkach, ot szczere spotkanie sie by zaspokoic swoje pragnienia.

 

raz bylem tylko na takim czyms, wiadomo lepiej z uczuciem, ale w mojej sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z jakimś dobrym tekstem w bibliotece. Takiej do której przychodzi dużo studentek. Zawsze to większa imtymność , zawsze możesz się o coś inteligentnie zapytać ,w razie co odejść ,albo drążyć temat( jak jest jakieś choćby minimalne branie). Potem , prośba o telefon. Byłem ostatnio w bibliotece i tyle Towaru( byłem zaskoczony) ,,, tylko rwać ;) . I pamiętaj,,, uśmiech na Twarzy ( nawet wyuczony).

Ten uśmiech jest na pewno konieczny?

http://www.reuters.com/article/2011/05/26/us-smiles-sex-idUSTRE74O5ZT20110526

 

większość dzisiejszych słuchaczy metalu nie nosi długich włosów. ;)

Ten świat już całkowicie schodzi na psy. Nawet to co powinno być wieczne i niezmienne ulega przeklętej modzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

większość dzisiejszych słuchaczy metalu nie nosi długich włosów. ;)

Ten świat już całkowicie schodzi na psy. Nawet to co powinno być wieczne i niezmienne ulega przeklętej modzie.

nie wiem czemu na psy, nie wiem czemu miłośnik metalu ma obowiązek noszenia długich włosów, znam wielu co nigdy nie nosiło mimo uwielbienia dla tego gatunku.

 

Teraz nie mam czasu i sytuacji na związek, jedynie sex randki wchodzą w grę.
mnie sex randki chyba by za bardzo stresowały, że nie podołam seksualnie itd, już chyba tradycyjny sposób gdzie dłużej to trwa i kobieta pozna mnie trochę jest mniej stresujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci w długich i brudnych włosach

Nigdy nie spotkałem metala z brudnymi włosami. To, że Ty nosisz krótkie włosy żeby nie musieć się myć, nie znaczy że wszyscy inni mają awersję do mydła, szamponu i wody.

akurat ja się myję

może mało ich spotkałeś, albo sam sie nie myjesz, że się oburzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×