Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ponownie :)


Marha

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym przywitać ponownie wszystkich forumowiczów. Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że już nie będę musiala się witać ponownie :( ale niestety moja nerwica wróciła :( inna niż kiedyś, nie wiem czy gorsza, czy lepsza, wiem natomiast, że potrzebuję się wygadać, a nikt nie zrozumie mnie tak jak WY. Wiem też, że razem jest łatwiej walczyć i z wami napewno dam radę jeszcze raz pokonać swoje lęki i fobie.

Witam więc wszystkich serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marha.Cóż co prawda nie udzielałem się zbytnio na tym forum od czasu rejestracji czasami tylko czytałem wasze posty.Przypomnę od kilkunastu lat choruję na schizofrenie.Nie jest łatwo ale jak zawsze powtarzam jakoś daje rade a przynajmniej tak mi się wydaje.No ale do rzeczy.Nie wiem jak wam ale mi rozmowa pomaga.Czasami poprostu wyrzucenie z siebie wszystkiego co mnie dręczy i przeszkadza poprostu pomaga.A choroba w samotności napewno nie jest łatwa uwierzcie mi.Mam nadzieje że odnajdziesz się na tym forum i spotkasz ludzi którzy w jakiś sposób ci pomogą i zrozumieją.To chyba tyle narazie.Pozdrawiam wszystkich.Luk_beta. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×