Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idę do zakonu


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

no ale obecnej mentalności ludzi w Polsce jak i całym tzw cywilizowanym świecie już nie cofniesz najpierw wygody, auto, mieszkanie, później dzieci które trzeba posłać na prywatne lekcje i odpowiednio ubrać to nie dziw że ludzie nie chcą dzieci albo maksymalnie jedno. Dziś właściwie tylko potężny socjal lub podniesienie płac 3- krotne przy zachowaniu cen uratowałoby demograficznie Polskę ale to nierealne jak wiemy. Polki za granicą rodzą 2 krotnie więcej dzieci niż w Polsce bo tam jest odpowiednia pomoc państwa, wyższe zarobki i tańsze pieluchy także nie jest tak że one nie chcą po prostu wychować je w wysokim zachodnim standardzie.

 

 

Carlosbueno, nie wiem, ale nie przepadam za tą mentalnością i tzw. cywilizowanym światem. To znaczy czasem jest fajnie, ale szału nie ma, a teraz jeszcze mamy Tuska i Rostowskiego na karku.

tak fajnie ci w polsce?

 

-- 01 kwi 2013, 17:10 --

 

Dlaczego nie cieszysz się ,że jesteś Polakiem a nie Somalijczykiem np. To nie kwestia narodowości , bogactwa kraju , tylko malkontenctwa :evil:

w czym somalia jest gorsza od polski?jest biedniejsza?czy bardziej chore prawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem nazwę tematu, pomyślałem, że to carlosbueno. Potem, w momencie klikania rozmyślałem nad istniejącymi zakonami, które prowadzą krucjatę przeciwko islamowi. Następnie doszło do mnie, że dzisiaj jest 1. kwietnia. ;)

 

ja od razu wiedzialem, ze zart, ale tez wiedzialem kto jest autorem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem nazwę tematu, pomyślałem, że to carlosbueno. Potem, w momencie klikania rozmyślałem nad istniejącymi zakonami, które prowadzą krucjatę przeciwko islamowi. Następnie doszło do mnie, że dzisiaj jest 1. kwietnia. ;)

to już tak sławny jestem. A co do krucjaty przeciwko islamowi to by się przydało, nie przepadam za Chrześcijaństwem ale jednak cywilizacyjnie jest dużo wyżej niż islam który tkwi mentalnie w najgorszych mrokach średniowiecza.

 

nieboszczyk

ja mieszkałem parę lat w UK i też tam takich kokosów nie ma zwłaszcza dla polskich emigrantów, choć na pewno łatwiej i dostatniej żyje się niż w Polsce. Główna różnica jest taka że to na co tam stać 90% ludzi ( wczasy zagraniczne 2 razy w roku, cotygodniowe wypady do kina, pubów, parków rozrywki, dobre auta) w Polsce stać na to góra 30% ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, wychyl głowę z tej polski i wyleć na kilka tygodni na wyspy tworzone a oniemiejesz.

 

Całkiem możliwe, choć nie wiem, jakie wyspy masz na myśli.

miałem na myśli wyspy brytyjskie.najsłynniejsze wyspy pod słońcem

 

-- 02 kwi 2013, 12:55 --

 

 

nieboszczyk

ja mieszkałem parę lat w UK i też tam takich kokosów nie ma zwłaszcza dla polskich emigrantów, choć na pewno łatwiej i dostatniej żyje się niż w Polsce. Główna różnica jest taka że to na co tam stać 90% ludzi ( wczasy zagraniczne 2 razy w roku, cotygodniowe wypady do kina, pubów, parków rozrywki, dobre auta) w Polsce stać na to góra 30% ludzi.

będąc w UK zauważyłem że 90% populacji stać na luksusowe samochody.codziannie się widziało ferrari,lamborgini a bmw to już wogóle.i w związku z tym są tam gigantyczne korki w miastachpo godzinie 16ej że można się ścigac z samochodami i by się wygrało wyścig.opieka medyczna na 100% musi wyglądać w podobny sposób i polegać na czym innym niż na cewnikowaniu,kroplówce i leżeć i zgaduj zgadula kiedy cię wypiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A papież tak w ogóle jest z zakonu Jezuitów :lol:

papież z zakonu?przecież on się porusza a zakonnicy nie wychylaja nosa ze swoich cel.to tak jakby czubki z zakładów zamkniętych latali sobie swobodnie po świecie z państwa do państwa.a tym czasem nie opuszczają nawet łóżka przez całe swoje życie nie mówiąc już o wyjściu na dwór,na jakikolwiek spacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż jak zobaczyłem temat od razu sobie pomyslałem że jak człowiek nie ma siły walczyć ze światem to zaczyna walczyć z bogiem bo on nie oddaje.

ten temat to był prima aprillis, owszem zdarzało mi się myśleć o tym żeby tam iść ale to raczej niepoważne było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×