Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness, z tego co mi wiadomo to Sorrow nie chodzi na impry, nie tańczy i nie pija alkoholu i tu już jest problem. A ja czasem chodzę, kiedyś nawet dosyć często i nie stronie od alkoholu a i tak ciężko z tym zapoznawaniem u mnie, bo nie mogę się przemóc jakoś. Zresztą dziewczyna która podoba mi się na dyskotece nie koniecznie musi poza nią gdy jest człowiek trzeźwy i jasno patrzy na świat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to z pewnoscia ale u kapucynow to chyba zwykle potajemne schadzki 1 na 1 ale plusem ze czeste i dlugie. (pewne zaspokojenie).

 

Inna sprawa u benedyktynow. Tam jest opcja orgii plus wspolna modlitwa jako bonus jednoczesnie nawiazujacy do pokuty i oczyszczenia. Potem procedure mozna powtorzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jedną z funkcji klasztorów było prostowanie "skrzywionych ludzi".

Przychodził zwierzę w ludzkiej skórze z różnorodnymi zaburzeniami i po kilku latach pracy zamieniało się w człowieka:)

To było o wiele lepsze niż dzisiejsze zamknięte zakłady psychiatryczne.

Fajna sprawa , ja już mam swój mini klasztor z warzywniakiem ale gdybym nie miał to poważnie zastanowiłbym się nad taką opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierzadko słyszałam pytania od nastolatek w stylu: "Czy połykając spermę, mogłam zajść w ciążę?" albo "Nie zabezpieczaliśmy się, bo myślałam, że podczas pierwszego razu nie zajdę w ciążę, a on zapewniał, że wszystko będzie w porządku".

 

Ech... Mamy nasz postępowy XXI wiek...

 

Ci w długich i brudnych włosach od razu zrzucą winę na Kościół

a ja uważam, że to wina mediów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×